MEB LGS taban puanları ve yüzdelik dilimler açıklandı mı? LGS taban puanları liste! MEB LGS taban puanları ve yüzdelik dilimler açıklandı mı? LGS taban puanları liste!
Osmaniye Belediyesi, Kurban Satış Alanı ve Kesim Yerlerini Açıkladı
Osmaniye Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde kurban satış alanlarını ve kesim yerlerini belirledi. Kurban satış yerleri olarak konteyner kent yanı Dereobası Köyü civarı ve Yunus Emre İlçesi Osmaniye Belediyesi Hayvan Satış Pazarı belirlendi.
Gerekli Tedbirler Alınacak
Satış alanları olarak belirlenen bölgelerde alıcı ve satıcıların su, tuvalet ve benzeri ihtiyaçlarının karşılanması için belediye tarafından gerekli tedbirler alınacak.
Belediye Başkanı İbrahim Çenet'ten Açıklama
Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet, kurban satış alanıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Kurban satış alanını yaklaşan Kurban Bayramı öncesi belirledik. Burası konteyner şehrimizin hemen yanında bulunuyor. Çevre yollarımıza ve şehrimize göre daha ulaşılabilir bir alan olduğunu düşündük."
Uygun ve Erişilebilir Alan
Çenet, "Bu alanın yetiştiricilerimizin kurbanlıklarını buraya daha kolay ulaştırabilmesi ve siz değerli vatandaşlarımızın ihtiyacınız olan kurbanlık hayvanlarını temin edebilmeniz için daha uygun olduğunu düşünüyor ve hizmetinize sunuyoruz. Tüm hemşerilerimizle" şeklinde konuştu.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK