Üreticilere Müjde: Ödemeler 30 Kasım'da Hesaplarda! Üreticilere Müjde: Ödemeler 30 Kasım'da Hesaplarda!

Termal turizm ve sağlık turizminde 12 ay boyunca hizmet sunan Orkis Palace Termal, 13-17 Kasım tarihlerindeki ara tatilde de tercih edilen lokasyonların başında geliyor.
Gastronomisi ve tarihi kaynak suyu ile misafirlerine en güzel hizmeti sağlayan Orkis Palace Termal merkeze 45 kilometre uzaklıkta yer alan Döngele mahallesi, ara tatillerini doğayla iç içe geçirmek isteyen öğrenci ve ailelerin yoğun ilgi gösterdiği yerlerden biri oluyor.
Orkis Palace Termal Kaplıcaları İşletmesi Genel Müdürü Muammer Polat, 3 bin 600 dönüm alanda kurulu tesisin Bizans döneminden itibaren sürekli kullanılan gözde merkezlerden biri olduğunu ifade etti.
Doğa içinde şifalı kaynak sularından faydalanmak isteyen ailelerin ara tatilin başlamasıyla soluğu tesiste aldığına vurgulayan Polat, “Aileler Orkis’te hem güzel bir tatil yapıyorlar hem de şifalı sulardan faydalanıyorlar. Çocuklar burada daha çok dinleniyor. Şu anda yüzde 75 doluluk oranına ulaştık. Bir-iki gün içinde yüzde 100 doluluğa ulaşmayı hedefliyoruz. Tesisimiz, Kayseri, Adana, Sivas illerinin tam ortasında Kahramanmaraş Merkeze 45 dakika uzaklıkta. Suyumuz 65 derece kaynaktan çıkıyor. Açık havuzumuz yaz kış misafirlerimiz için uygun sıcaklıkta hizmet veriyor. Suyumuz şu anda 35-36 derece sıcaklıkta. Ormanlık alanda bol oksijen, tarihi alanlarıyla şifalı sulardan faydalanmak isteyen misafirlerimiz günübirlik ya da konaklamalı olarak tesisimizi ziyaret ediyor" dedi.