Televole, yeni koleksiyonları ile göz kamaştırıyor Televole, yeni koleksiyonları ile göz kamaştırıyor
Başvuru Koşulları ve Süreci
Başvuru Koşulları:
  1. Başvuru yapacak adayların belirtilen özel şartları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde yer alan şartları sağlaması gerekmektedir.
  2. Emeklilik veya yaşlılık aylığı almayan adaylar başvurabilir.
  3. Adayların 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) grubu puanına sahip olmaları gerekmektedir. Yerleştirme işlemlerinde KPSSP94, KPSSP93 ve KPSSP3 puanları kullanılacaktır.
  4. Başvuru yapacak adayların, sözleşmeli personel olarak çalışanlar arasında yer almak için belirtilen koşulları sağlaması gerekmektedir. Aksi takdirde başvurular geçersiz sayılacaktır.
  5. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunun olumlu olması gerekmektedir.
  6. Kamu görevinden çıkarılanlar başvuramaz.
  7. Adayların görevlerini engelleyecek bir sağlık sorunu olmamalıdır.
  8. Erkek adayların askerlik durumu ile ilgili herhangi bir engelinin bulunmaması gerekmektedir.
  9. Adaylar sadece bir pozisyona başvuru yapabilirler. Birden fazla başvuru yapılması durumunda tüm başvurular geçersiz sayılacaktır.
  10. Başvuruda kullanılacak belgelerin güncel olması ve e-Devlet üzerinden alınmış karekod içermesi gerekmektedir.
Başvuru Süreci ve Yeri:
Başvurular çevrimiçi olarak https://ik.isparta.edu.tr adresinden yapılacaktır. Çevrimiçi başvurudan sonra başvuru formu çıktısı alınarak ekleriyle birlikte şahsen Üniversite Rektörlüğü Genel Evrak Birimine teslim edilmelidir. Başvuru süresi 22 Mayıs 2024 tarihinden başlayıp, 6 Haziran 2024 tarihinde sona erecektir.
Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçları:
Başvuru sonrasında herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır. Başvuruların değerlendirilmesinde KPSS puanları esas alınacaktır. Atama için hak kazanan adayların bilgileri başvuru bitiminden itibaren 7 iş günü içinde https://ik.isparta.edu.tr adresinden ve Üniversitenin resmi web sitesinden ilan edilecektir. Ayrıca, asil adayların başvuru yapmadığı veya şartları taşımadığı durumlarda yedek adaylar sırasıyla atanacaktır.
Başvuruya ilişkin detaylı bilgi ve ilan metni için üniversitenin resmi web sitesi ziyaret edilebilir.
Editör: Editör Melek