Neslim Güngen Kimdir, Kaç Yaşında, Ne İş Yapıyor?

İstanbul'da faaliyet gösteren güzellik merkezi sahibi ve sosyal medya fenomeni Neslim Güngen, son günlerde gözaltına alınmasıyla gündeme gelmiştir. İşte Neslim Güngen hakkında merak edilenler:

15 Temmuz Hamster Kombat Günlük Şifre Daily Combo Kombo Kartları 15 Temmuz Hamster Kombat Günlük Şifre Daily Combo Kombo Kartları

Operasyon ve Gözaltı

Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen, İstanbul Emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınmıştır. Çok sayıda kişinin dahil olduğu operasyon, 'Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurma', 'Suçtan Kaynaklanan Malvarlığını Aklama', 'Resmi Belgede Sahtecilik' ve 'Nitelikli Dolandırıcılık' suçlamalarıyla gerçekleştirilmiştir.

Kişisel Bilgileri

Neslim Güngen, 1986 yılında doğmuştur. Babası Gümüşhaneli ve annesi Çankırılı olan Güngen, 13 yaşında kuaför ve güzellik sektörüne adım atmıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite diplomasını almış ve 19 yaşında ilk kez annelik deneyimi yaşamıştır. 22 yaşında ise 5 yıl süren yurt dışı eğitimlerine katılmıştır.

Kariyeri ve Sosyal Medya Ünü

Neslim Güngen, 2017 yılından itibaren sosyal medya platformlarında makyaj ve güzellik konularında paylaştığı içeriklerle dikkat çekmiştir. Kendisini Dilan Polat'ı sektöre hazırlayan isim olarak tanımlayan Güngen, sosyal medya hesaplarından sık sık lüks tüketim anlarına ait görseller paylaşmaktadır.

Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen'in gözaltına alınmasıyla ilgili soruşturma devam etmekte olup, detaylar soruşturma sürecinde netlik kazanacaktır.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK