Fenerbahçe - İstanbulspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Fenerbahçe - İstanbulspor maçı nereden izlenir? Fenerbahçe - İstanbulspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Fenerbahçe - İstanbulspor maçı nereden izlenir?

Napoli - Bologna Maçı: Ne Zaman, Saat Kaçta ve Hangi Kanalda?

Napoli'nin Hayal Kırıklığı Sezonu

İtalya Serie A'da heyecan, Napoli ile Bologna arasındaki mücadeleyle devam ediyor. Geçen sezonu şampiyon tamamlayan Napoli, bu sezon taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı. 8. sıraya kadar gerileyen Napoli, son 4 maçta galibiyet alamadı.

Bologna'nın Şampiyonlar Ligi Hedefi

Bologna ise sezonu ilk 4 sırada tamamlayarak Şampiyonlar Ligi'ne katılmak istiyor. Ligde üst sıralara tırmanma mücadelesi veren Bologna, Napoli karşısında önemli bir sınav verecek.

Mücadele Detayları

Diego Armando Maradona Stadyumu'nda oynanacak olan Napoli - Bologna karşılaşması, 11 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00'da başlayacak. İtalyan hakem Luca Pairetto'nun yöneteceği maç, S Sport 2 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Hangi Kanalda İzlenecek?

Maçın canlı yayını S Sport 2 kanalı üzerinden gerçekleştirilecek. Futbolseverler, bu önemli mücadeleyi S Sport 2 ekranlarından takip edebilecekler.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK