Sen Büyümeye Bak İZLE Full HD Sen Büyümeye Bak Full HD İzle Sen Büyümeye Bak İZLE Full HD Sen Büyümeye Bak Full HD İzle
Kanal D'de her gün yayınlanan Mutfak Bahane programında, beş çift en iyi olmak için kıyasıya yarışıyor. Renkli sunumuyla Derya Taşbaşı'nın eşlik ettiği bu yarışmada, yarışmacılar ödül için mücadele ederken izleyicilere lezzetli yemekler sunuyorlar
Mutfak Bahane: Lezzetli Yemekler ve Kıyasıya Yarışma
Renkli Sunum: Derya Taşbaşı'nın Eşliğinde Mutfakta Yarış
Kanal D'de her gün yayınlanan Mutfak Bahane programında, beş çift en iyi olmak için kıyasıya bir yarışa girişiyor. Programın renkli sunumuyla Derya Taşbaşı izleyicilere eşlik ederek, yarışmacıların lezzetli yemeklerini sunmalarına yardımcı oluyor.
Tanıtım: Derya Taşbaşı
  • Kimdir? Derya Taşbaşı, programın enerjik sunucusu olarak tanınıyor. 1985 yılında Almanya'nın Möchne Gladbach şehrinde doğmuş ve eğitimini Köln'deki Rhein Gymnasium okulunda tamamlamıştır. 2004 yılında İstanbul'a yerleşerek televizyon kariyerine adım atmıştır.
Yarışmacılar: Lezzetli Yemekler İçin Mücadele
Beş çift, Mutfak Bahane programında ödül için kıyasıya bir mücadele veriyor. Yarışmacılar, Derya Taşbaşı'nın rehberliğinde, ustalıkla hazırladıkları yemeklerle jüriyi etkilemeye çalışıyorlar.
İzleyicilere Sunulan Lezzet Şöleni
Programda, yarışmacılar tarafından hazırlanan lezzetli yemekler, izleyicilere sunulan bir şölen niteliğindedir. Her gün farklı tarifler ve özel sunumlarla izleyicilerin damak zevkine hitap edilmektedir.
DERTA TAŞBAŞI KİMDİR?
Derya Taşbaşı, bir program sunucusu olarak tanınıyor. 1985 yılında Almanya'nın Möchne Gladbach şehrinde doğan Taşbaşı, eğitimini Köln'deki Rhein Gymnasium okulunda tamamladıktan sonra 2004 yılında İstanbul'a yerleşti.
YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?
Editör: Editör Melek