Konyaspor - Galatasaray Maçının VAR Hakemi Pol van Boekel Kimdir? Konyaspor - Galatasaray Maçının VAR Hakemi Pol van Boekel Kimdir?
Derya Taşbaşı'nın sunumuyla Mutfak Bahane'de hafta içi her gün rengarenk anlarla yarışanlar ödüle, izleyiciler hem yemeğe hem de sohbete doyacak!
"Mutfak Bahane'de Renkli Anlar ve Lezzetli Yemekler Hafta İçi Her Gün!"
Derya Taşbaşı'nın sunumuyla Mutfak Bahane programı, hafta içi her gün izleyicilere renkli anlar ve lezzetli yemekler sunuyor. Yarışmacılar ödül için yarışırken, izleyiciler hem yemeğe hem de keyifli sohbetlere doyuyor!
3 Mayıs Cuma: Mutfak Bahane'de Kim Kazandı?
Heyecanla beklenen kazanan birazdan belli olacak!
Derya Taşbaşı Kimdir?
Mutfak Bahane'nin sevilen sunucusu Derya Taşbaşı, 24 Mayıs 1985'te Almanya'nın Mönchengladbach şehrinde doğdu. Almanya'da doğan Taşbaşı, gurbetçi bir ailenin kızı olarak büyüdü ve ortaokul ile lise eğitimini Köln kentinde tamamladı. 2004 yılında Türkiye'ye gelen ünlü sunucu, üniversite eğitimine Türkiye'de devam etti.
3 MAYIS CUMA MUTFAK BAHANE'DE KİM KAZANDI?
Kazanan birazdan belli olacak!
Derya Taşbaşı kimdir, nereli, kaç yaşında?
Mutfak Bahane ile hafta içi her gün evlere konuk olan Derya Taşbaşı, 24 Mayıs 1985 yılında Almanya'nın Mönchengladbach şehrinde dünyaya geldi. Gurbetçi bir ailenin kızı olarak Almanya'da doğan Derya Taşbaşı, orta okul ve lise eğitimini Almanya'nın Köln kentinde tamamladı. 2004 yılında bir proje kapsamında Türkiye gelen ünlü sunucu, üniversite eğitimine Türkiye'de devam etti.
Mutfak Bahane Bu Hafta Kim Kazandı? 3 Mayıs Cuma
Editör: Editör Melek