MÜSİAD Başkanı Şerafettin Özcan ve MÜSİAD Kahramanmaraş Yönetimi Kahramanmaraş’ta yapımı tamamlanmak üzere olan HG Hospital’ı gezdiler. Kahramanmaraş MÜSİAD Başkanı Şerafettin Özcan yaptığı açıklama da “İş İnsanı Dr. Halil Gürsoy bey şehrimiz için çok önemli ve anlamlı bir yatırım yaptı. 2023 yılında Dünya tasarım ödülü almış, 300 yatak kapasitesi olan bir Hastane şehrimizin çok büyük bir ihtiyacına cevap verecek. Aldığımız bilgilere göre Bölgenin en büyük ve an kapsamlı Hastanesi oluyor. Depremden yara almış bu güzide memleket böylesine büyük ve hayati yatırımlarla daha da güçlü bir şekilde ayağa kalkacaktır ”diye konuştu. 

Kahramanmaraş'ta Sağlık Mücadelesi Veren Kürtül Ailesi 'İş İstiyoruz, Destek Bekliyoruz’’ Kahramanmaraş'ta Sağlık Mücadelesi Veren Kürtül Ailesi 'İş İstiyoruz, Destek Bekliyoruz’’

Whatsapp Image 2024 07 09 At 09.42.34Özcan, “Kahramanmaraş’a Sağlık ve Turizm alanlarında daha çok yatırımlar yapılmalı. MÜSİAD üyemizde olan kıymetli İş İnsanımız Halil Gürsoy beyin bu yatırımı hepimize örnek olmalı ve cesaret vermeli. Özellikle depremden sonra deprem şehirleri arasında yapılan en büyük yatırım da HG Hospital olması da çok önemli. Yaşadığımız şehrimizin gelişimi bizim için de öncelik olmalı. Buradan bu vesileyse bu önemli yatırım için Halil Gürsoy beye çok teşekkür ediyorum ”dedi.Whatsapp Image 2024 07 09 At 09.42.36Whatsapp Image 2024 07 09 At 09.42.36 (1)

Muhabir: SEFA BAŞER