CHP grup başkanvekili Murat Emir kimdir? Kaç Yaşında, Nereli? CHP grup başkanvekili Murat Emir kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?
İŞTE O AÇIKLAMA
Değerli Hemşerilerim,
Bugün, sandıklardan çıkan sonuçların ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim. Dulkadiroğlu Belediye Başkanı seçilen Mehmet AKPINAR'a ve yönetimine, görevlerinde başarılar dilerim. Yıkılmış Dulkadiroğlu'nu yeniden ayağa kaldırmak için ellerinden geleni yapacaklarına inancım tamdır.
Diğer siyasi parti ve başkan adaylarına da bu hizmet yarışında verdikleri emekler için teşekkür ederim. Unutmayalım ki, bu bir hizmet yarışıydı ve hemşerilerimizin teveccühüyle göreve seçildik. Bu görevi layıkıyla yerine getirmek için durmadan çalışmamız gerekmektedir.
Sahalarda söylediğimiz gibi, bu bir hizmet etme yarışıydı. Hemşerilerimizin teveccühünü boşa çıkarmadan, hızlı bir şekilde sahalarda olmalıyız. Bu yolda, pes etmeden, usanmadan çalışmalıyız. Siyasiler olarak, hizmet için yola çıktığımız bu arenada olan arkadaşlarımızla kazançlı çıktık. Şimdi muhalefet olarak, hizmetlerin bir an önce yerine getirilmesi için göreve gelen kardeşlerimizle iletişimi kesmeden çalışmalıyız.
Sonuçları kim nasıl okursa okusun, ben bana düşen hissemi alacağım. Halkımıza hizmet etme yolunda, daha ne gibi iyileştirmeler yapılabilir takipçisi olacağım.
Tüm hemşerilerime, ilçemizin kaderini belirlemek için iradesini sandığa yansıttıkları için teşekkür ediyorum. Ayrıca, kazasız belasız bir seçim dönemi geçirdiğimiz için Rabbime şükrediyorum.
Sağlıcakla kalınız.
Editör: ATİLLA ŞAKACI