Kenan Yıldız kimdir? Kenan Yıldız kaç yaşında ve nereli? Kenan Yıldız'ın hayatı ve biyografisi! Kenan Yıldız kimdir? Kenan Yıldız kaç yaşında ve nereli? Kenan Yıldız'ın hayatı ve biyografisi!
Faili meçhul olaylar ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor.
İĞRENÇ OLAY ORTAYA ÇIKTI
Müge Anlı'da kayıp üvey kızını aramak için programa başvuran üvey baba Selahattinin Üvey kızlarına yıllardır Tecavüz ettiği ortaya çıktı.
Müge Anlı'da Selahattin Kimdir?  14 yaşından Beri Üvey Kızlarına Tecavüz Ettiği Ortaya Çıktı
 Figen ve Bahar adlı kızları arayan Selahattin adlı şahıs ile ilgili korkunç gerçekler anlatı.. Adamın kızları 14 yaşından beri istismar ettiği ve “Hepinizi karım yapacağım” dediği öğrenildi. İstismara uğrayan genç kızlar Müge Anlı’ya şahsın onlara tecavüz ettiği görüntüleri teslim ettikten sonra. Müge Anlı canlı yayında küplere bindi.
YILLARCA İSTİSMAR ETTİ
Yaşananlar karşısında stüdyodakiler şaşkına döndü. Öfkeden çıldıran Müge Anlı, canlı yayında telefon ile bağlantı kurduğu Selahattin isimli adama, “Sen utanmadan nasıl benim stüdyoma geldin. Terbiyesiz adam. Allah seni şaşırttı mı? Sen utanmadan bu kızları aramak için nasıl stüdyoma geldin! Sen bu kızları istismar edip hem de nasıl stüdyoya gelip ararsın ya! Gözüme mi inanacağım sana mı inanacağım? Bütün videoların elimde. Ahlaksız adam , Senin bu kızlara neler yaptığının bütün videoları elimde diyerek tepki gösterdi.
Müge Anlı'da Selahattin Kimdir?  14 yaşından Beri Üvey Kızlarına Tecavüz Ettiği Ortaya Çıktı
GÖZALTINA ALINDI
Kızların büyük ablası Gizem'in de Selahattin ile ilişkisi olduğu öğrenildi. Stüdyoya gelen kızlar, Gizem'in üvey babaları ile kendi rızası ile birlikte olduğunu söyledi. Anne Fitnat'ın da her şeyi bildiği ortaya çıktı. 
Öte yandan  yetkililere seslenen Müge Anlı, Selahattin  hakkında gerkli cezanın uygulanmasını da istedi.  Yayından sonra  ihbar kabul edildi ve Muğla Emniyeti tarafından Selahattin adlı şahıs gözaltına alındı.
Editör: ATİLLA ŞAKACI