İçişleri'nin 'Kuyu'suna düştüler! İçişleri'nin 'Kuyu'suna düştüler!
Müge Anlı'da 2 Komşunun Sır Kaybı!
Türkiye, Müge Anlı'nın programında işlenen Nuran Şahin ve sevgilisi Gökmen Fetullah Kaya olayına kilitlendi. Antalya'da iki gün arayla kaybolan iki komşu sırra kadem bastı. Nuran Şahin'in kayboluşunun ardından ilişki yaşadığı iddia edilen komşusu Gökmen Kaya da iki gün sonra motosikletiyle ortadan kaybolmuştu. Gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor.
Müge Anlı'da Nuran Şahin ve Gökmen Kaya Olayı Nedir?
Nuran Şahin ve Gökmen Kaya Olayı
Müge Anlı ve Tatlı Sert programında 17 Nisan tarihinde hastaneye gitmek üzere evinden ayrılan ve bir daha geri dönmeyen Nuran Şahin'in akıbeti hala belirsizliğini koruyor. Şahin'in kaybolmasının ardından başlatılan arama çalışmaları ise titizlikle devam ediyor.
Antalya'da yaşayan Nuran Şahin, üç hafta önce evinden ayrılıp hastaneye gitmek üzere evinden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Sinem Şahin, annesinin kaybından 2 gün sonra komşularından Fetullah Kaya'nın da ortadan kaybolduğunu belirtti. İki komşunun kaybolması araştırılırken ortaya çıkan detaylar dikkat çekici.
Gökmen Kaya'nın Nuran Şahin kaybolduğu gün Çeçek ve Sazak mevkilerinde görüldüğü ortaya çıkması, olayı daha da karmaşık hale getirdi. İki gün arayla kaybolan iki komşunun uçurumdan atılarak öldürüldüğü iddiaları gündeme geldi. Gelişmelerin ardından, Gökmen Kaya'nın motosikletinin kayalıklarda bulunması, olayın gizemini artırdı.
Müge Anlı ve ekibi, kayıp şahısların izini sürmeye devam ederken, canlı yayında Nuran Şahin'in mal paylaşımı nedeniyle tartıştığı kardeşi Mehmet Ali Baysal'la da konuştu. Mehmet Ali Baysal, ablasının kaybolduğunu duyunca hastaneye gittiğini ancak ondan haber alamadığını ifade etti.
Yayındaki Şok İddia
Canlı yayına bağlanan bir izleyici, şoke eden bir iddiada bulundu. İzleyici, Nuran Şahin ve Gökmen Kaya ile ilgili çarpıcı detayları paylaşarak, yaşananların arka planını aydınlattı.
"Beraber olmak istedi, boğazımı sıktı" şeklinde konuşan izleyici, geçmişte Nuran Şahin ve bir kişiyle antika işlerine giriştiğini ve dolandırıldığını aktardı. Bu ifadeler, olayın perde arkasında büyük bir sır olduğunu gösteriyor.
Müge Anlı ve Tatlı Sert'in bu canlı yayınında ortaya çıkan bilgiler, Nuran Şahin'in kaybı ve Gökmen Kaya'nın durumuyla ilgili yeni ipuçları sunuyor. Gelecek günlerdeki gelişmelerle birlikte, bu sır perdesinin aralanması bekleniyor.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK