Ülkü Öcal kimdir? AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Ülkü Öcal kaç yaşında, nereli? Ülkü Öcal kimdir? AK Parti Iğdır Belediye Başkan adayı Ülkü Öcal kaç yaşında, nereli?
Yayına katılan Ayşe  2 yıldır oğlu ile birlikte haber alamadığı ablası Zekiye yıldırımı bulmak için Müge Anlı'ya geldi.
Ayşe, Zekiyenin eşi madde bağımlısı idi sürekli kavga ederlerdi ben gidip ayırırdım.
Ayşe, Müge Anlı'ya Katılarak Kayıp Ablasını Bulmaya Çalışıyor
2 Yıldır Haber Alamadığı Ablasını Bulmak İçin Mücadele Ediyor
Ayşe, oğluyla birlikte 2 yıldır haber alamadığı ablası Zekiye Yıldırım'ı bulmak için ünlü televizyon programı Müge Anlı'ya konuk oldu. Ayşe'nin hikayesi, ailesindeki sorunlar ve ablasının kayboluşuyla ilgili detayları içeriyor.
Aile İçi Sorunlar ve Ablanın Eşiyle Yaşanan Zorluklar
Zekiye'nin eşi Ali'nin madde bağımlısı olması nedeniyle sürekli kavga ettikleri belirtiliyor. Ayşe, Ali ile ablasının arasını açan sebeplerden birinin de Ali'nin kendisine karşı ablasını kötüleyerek ablanın hoşlandığı iddiasında bulunması olduğunu ifade ediyor. Bu durum, ailenin içindeki ilişkileri zedeliyor ve Zekiye ile Ayşe arasında uzun bir süre iletişim kopukluğuna neden oluyor.
Ablasının Kaybında Şüpheler ve Zorlu Gerçekler
Ayşe, ablasının kaybında Ali'yi şüpheli buluyor. Ali'nin masaj salonu işletirken illegal işlere karıştığı ve Zekiye'yi kötü muamele gördüğü belirtiliyor. Ayrıca, Zekiye'nin İzmir'e gidip masaj salonunda çalıştığı sırada fuhuşa zorlandığı ve bir isimsiz kişinin Zekiye'nin hayatta olmadığını söylediği aktarılıyor. Zekiye'nin çocuğunun da zorla kendisinden alındığı bilgisi, olayın daha da karmaşık bir hal aldığını gösteriyor.
Kayıp Zekiye'nin Akıbeti Belirsiz
Zekiye'nin akıbeti belirsizliğini koruyor ve Ayşe, Müge Anlı'nın programına katılarak ablasının izini sürmeye çalışıyor. Ailenin yaşadığı acı dolu hikaye, izleyicilerin de dikkatini çekiyor ve kayıp Zekiye'nin bulunması için yapılan çabalara destek olunması bekleniyor.
Eşi yüzünden ablamla aram açıldı
Zekiyenin eşi Ali sürekli ablamı bana karşı doldururdu,benim ondan hoşlandığımı söyledi ablama ondan sonra 1.5 2 yıl onlarla ilişkiyi kestik,
belli bir zaman sonra annem Aliyi arayınca Zekiye kötü yola düştü bir daha aramayın dedi. küçük kardeşim arayıncada kötü yola düştü demesi üzerine.
Annem kalp krizi geçirdi.
Ablamın kaybında eşinden şüpheleniyorum
Ali masaj salonu çalıstırıyordu, Zekiye'ye sürekli baskı yapıyor idi şiddette görüyordu. Ali illegal işer yapıyordu başka bir sevgilisi daha vardı.
Zekiye İzmir'e geldiğinde masaj salonunda çalışıyordu ve orada fuhuş yaptırılıyor idi.yayına bağlanan isimsiz kişi, Zekiyenin hayatta olmadığını duydum.
Zekiye'nin çocuğunu kendisinden zorla ayırdılar....
Editör: Editör Melek