Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı CANLI İZLE Taraftarium24 Selçuksports, Golvar TV Canlı Maç Linki Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes maçı CANLI İZLE Taraftarium24 Selçuksports, Golvar TV Canlı Maç Linki
Müge Anlı'nın programda üvey kızlarını istismar ettiği ortaya çıkan ve tutuklanan Selahattin Yalnız'ın geçmişi akıllara durgunluk verdi. 11 çocuğu olan ve hakkında birçok suç bulunan Yalnız'ı eski eşlerini darp ettiği, karşı komşusunun kızını da hamile bıraktığı ortaya çıktı. Peki, Müge Anlı, Selahattin Yalnız olayı nedir? Selahattin Yalnız tutuklandı , ne oldu?
SELAHATTİN YALNIZ OLAY NEDİR?
ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına üvey kızlarını aramak için çıkan Selahattin Yalnız'ın yıllarca kızları istismar ettiği ortaya çıktı. Canlı yayında gözaltına alınan Yalnız tutuklanarak cezaevine gönderilirken geçmişte yaptığı birçok suç da bir bir döküldü.
Müge Anlı, Selahattin Yalnız olayı nedir? Selahattin Yalnız tutuklandı mı, ne oldu?
Canlı yayında Selahattin Yalnız'ın dayısından aldığı bilgilerle vukuatlarını sıralayan Müge Anlı, "İlk eşiyle 6 ay evli kalmış. Eşini darp ederek kalçasından bıçaklamış. Çocukları olmadığı için hemen boşanmışlar. Sonra Selahattin'i Avustralya'da akıl hastanesine yatırmışlar. Orada 10 gün yatmış. İkinci evliliğini Kıbrıslı biriyle yapmış. Bununla 15-20 sene evli kalmış ve 4 kızları olmuş. Daha sonra kadın istediği boşanmışlar ve çocukların velayeti Selahattin'e verilmiş. Evliliği içinde karşı komşusunun kızını istismar etmiş. Kız hamile kalmış ve bebeği doğurduktan sonra hastaneden direkt yurda göndermişler. 3. evliliğini de Avustralya'da yapmış. Ondan da 2 kızı 1 oğlu var. Avustralya'daki eşini de darp ettiği için cezaevine girmiş. O esnada eş velayetleri almış ve Selahattin'i sınır dışı etmişler" dedi.
Canlı yayına bağlanan Selahattin Yalnız'ın dayısı Necati Bey ise canlı yayında anlattıkları tüyleri diken diken etti. Yalnız'ın yıllar içinde yaptıklarından bahseden Necati Bey, şunları söyledi. İlk evliliğini teyzesinin kızıyla yaptı. Yeğenim evlendikten sonra pişman oldu. Evlilikleri 6 ay sürdü. Sonra Kıbrıslı bir kızla tanıştı onu istemeye gittik. Ben o kıza her şeyi anlattım ama beni dinlemedi. Bu evliliğinden 4 tane kızı oldu. Ben ikinci eşiyle konuştum bana her şeyi anlattı. İlk çocuğunu 3 ila 5 yaşları arasında istismar etmiş. İkinci kızı 4 yaşındayken istismara uğramış. Diğer kızı 6 yaştan 11 yaşa kadar istismara uğradığını söylüyor. 3 evliliğini Avustralya'da yapmıştı. O evliliğinden 2 kız 1 oğlu var. O kızlarının biri de istismar edilmiş. Bütün çocuklar bunu annelerine anlatmış. Bende 4 sayfalık ifadeler var bunları göndereceğim. İkinci evliliği esnasında karşı komşularının kızını istismar etmiş. İstismarda kız hamile kalıyor ve doğum yaptıktan sonra bebeği bir doktora evlatlık vermişler. Ben bu olayları yeni öğrendim. Ben bilmediğim için o zamanlar onun yanında oldum. Avustralya'da olaydan sonra report edildi. Bunu beyni 15-16 yaşlarında. Süper bir yalancı. 9 çocuğu istismar ettiğini biliyorum."
Editör: ATİLLA ŞAKACI