Yeni yılın ilk programında programa katılan Ayşe eşiyle yaşadığı sorunlar yüzünde çöp biriktirme hastalığına yakalanmış.Kızı Kübra ise annesi için Müge Anlıya basvurdu.Kızlarını çöp toplayarak okutan Ayşe eşinin yüzünden çöp toplama hastalığına yakalandığını söyledi psiklojik olarak iyi olmadığını belirten ayşe uzaklardan getirdği eşyaları evinde biriktirmeye başladı...

Çöp Biriktirme Hastalığına Yakalanan Ayşe, Müge Anlı'nın Programına Konuk Oldu

Yeni yılın ilk programında, Ayşe adlı bir kadın, eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle çöp biriktirme hastalığına yakalandığını açıkladı. Kızı Kübra, annesinin durumu için Müge Anlı'ya başvurdu. Ayşe, eşinin etkisiyle çöp biriktirmeye başladığını ve psikolojik olarak iyi olmadığını belirtti.


Ayşe'nin Çöp Evle İmtihanı

Ayşe, çöp biriktirme hastalığından kurtulmak istediğini belirtse de programdaki gelişmeler, bu konuda hala çözüme ulaşılamadığını gösteriyor. Ayşe, psikolojik zorluklar yaşadığını ve uzun yıllardır biriktirdiği eşyaları çöpe atamadığını ifade etti.


Ayşe'nin İkilemi

Programdaki açıklamalarında Ayşe, çöpleri bırakamadığını ve çöplerin içinde kullandığı eşyaların bulunduğunu belirtti. Bu nedenle çöplerin atılması durumunda geçimini sürdürme konusunda zorlanacağını ifade etti. Ayşe, çöpleri satmak istediğini ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmek istediğini dile getirdi.

DEM Parti Bitlis Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Bitlis adayı Sümeyye kızılkaya ve Enver Barin kimdir? DEM Parti Bitlis Belediye Başkan adayı kim? DEM Parti Bitlis adayı Sümeyye kızılkaya ve Enver Barin kimdir?

Çöp Evden Vazgeçemiyor

Ayşe'nin çöp evden vazgeçemediğini belirtmesi ve tedavi sürecinde hala iyileşme olmaması, çöp biriktirme hastalığıyla mücadelesinin devam ettiğini gösteriyor. Programda yaşanan gelişmeler sonucunda Ayşe'nin evinden çöplerin boşaltılamadığı anlaşıldı.


Yetkililerin Müdahalesi ve Sonuç

Evine gelen yetkililer, Ayşe'nin çöpleri boşaltmaya razı olmadığı için evi boşaltamayacaklarını belirtti. Bu durum, Ayşe'nin çöp biriktirme hastalığıyla baş etme sürecinin daha fazla destek ve tedavi gerektirdiğini gösteriyor.

Ayşe çöp evden vazgeçebilecek mi?
Geçtiğimiz bölümler'de ayşe bu hastalıktan kurtulmak istediğini belirterek evini çöplerden arındırmak için ikna olmuştu,ama bugün ayşe evinin çöplerini bırakamadığını tedavi sürecinde iyileşme durumum belli olmadığı için evimi bırakmak istemiyorum dedi,
Kafamın içi çok karışık bu çöpleri bırakamam içinde kullandığım eşyalar var, çöpleri bırakırsam geçinemem yıllardır bu çöpler ile geçimimizi sağlayamam diyerek bunların çöpe gitmesini istemiyorum,ihtiyacı olan kişilere satmak istiyorum ifadelerini kullandı.
Evimi boşaltacaklar diye sabağa kadar uyuyamadım sabah tüm İstanbul'u dolaştım çöpleri bırakamıyorum, bağımlı haldeyim ben hastayım diyerek çaresizliğini ifade etti.
Eve gelen yetkililer Ayşe hanımın çöpleri boşaltmaya razı olmadığı için evi boşaltamayız demesi üzerine yetkililer geri dönmek zorunda kalıyor...
Editör: ATİLLA ŞAKACI