Sinema sektörüne büyük katkı: ‘Plato Adana’ kuruluyor Sinema sektörüne büyük katkı: ‘Plato Adana’ kuruluyor
Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde bulunan Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde Kahvaltı Hazırlama işçisi olarak çalıştırılmak üzere Kamu işçisi alımı gerçekleştirilecektir.
MEB Kamu İşçi Alımı Başvuru Zamanı
Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görev yapmak üzere Öğretmen Evi bünyesinde tam zamanlı ve kadrolu Kamu İşçisi olarak çalışacak Kahvaltı Hazırlama işçisi alımı Noter Kurasına başvuru için son başvuru günü 9 Temmuz 2024 tarihi olarak belirtilmiştir.
MEB Kamu İşçisi Alımı Başvuru Adresi
Kahvaltı Hazırlama Elemanı olarak görev yapacak Kadrolu işçi alımı için başvuru yapmak isteyen istekli adaylar başvurularını İŞKUR Hizmet Noktalarından, İŞKUR internet sitesi üzerinden ve son olarak İŞKUR 170 numaralı telefon hattından iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.
Kamu İşçisi Alımı Başvuru Belgeleri
MEB bünyesinde görev almak isteyen istekli adaylar başvurularını Kimlik Fotokopisi, MEB Onaylı Hijyen Belgesi, Sağlık Raporu, Diploma Fotokopisi, İkametgah Belgesi, Askerlik Terhis Belgesi ve Muafiyet Belgesi erkek adaylar için ve Sabıka Kaydı Belgesi ile birlikte iş başvuruları kabul edilecektir.
MEB Kamu Personeli Devlet İşçisi Alımı Başvuru Şartları Neler?
MEB bağlı kuruluşu olan Aksaray Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü kadrolu Kamu işçisi alımı için iş başvuru şartları;
En az İlköğretim mezunu olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. En fazla Lisans mezunu olmak. 50 yaşını geçmemiş olmak. Yukarıda belirtilen belgelere sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00008396009)
Editör: Editör Melek