İYİ Parti ve BBP meclis üyeleri CHP'ye geçti İYİ Parti ve BBP meclis üyeleri CHP'ye geçti
MHP'nin lideri Devlet Bahçeli'nin öncülüğünde gerçekleşecek olan 14. Olağan Büyük Kurultay, 17 Mart Pazar günü Ankara Kapalı Spor Salonu'nda saat 10:00'da düzenlenecek. Kurultay öncesinde önemli bir açıklama, Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora'dan geldi.
MHP'nin teşkilatlarının MYK ve MDK listelerinin belirleneceği bu önemli kurultay, partinin gelecek stratejilerinin ve kadrolarının belirlenmesi adına büyük bir öneme sahip. Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, liderleri Devlet Bahçeli'nin Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarına yön veren hedefleri ve ülküleri doğrultusunda gerçekleştirilecek bu kutlu kurultayın eşiğinde olduklarını belirtti.
"Ülke için var olduk, bir ülküye yar olduk. Ülkeye sevda, ülküye yemin" ve "Ülkümüz ömür boyu, candan öte" düsturlarıyla Türk yüzyılının parlayan güneşi olacak olan Türkiye'nin inşası için yeni bir miladın heyecanını yaşadıklarını vurgulayan Dora, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin liderliğinde Türkiye'nin dört bir yanına ve tüm dünyaya vatan sevdasını nakşetme kararlılıklarını dile getirdi.
Kurultayın Kahramanmaraş il ve ilçe teşkilatları başta olmak üzere ülkenin her köşesinden gelecek olan partililerle birlikte büyük bir coşku içinde gerçekleştirileceğini belirten Dora, liderleri Devlet Bahçeli'nin Milliyetçi Türkiye sevdasına omuz vereceklerini ifade etti. Kurultayın, Milliyetçi-Ülkücü Hareket'in sarsılmaz birliğini ve vatan sevdasını bir kez daha tüm Türkiye'ye göstereceği öngörülüyor.
Muhabir: MELİHA KÜÇÜKÖNDER