Bugün internet neden çekmiyor? Bugün internetlerde yavaşlama mı var, neden kasıyor? İnternet bağlantısı neden kopuyor? Bugün internet neden çekmiyor? Bugün internetlerde yavaşlama mı var, neden kasıyor? İnternet bağlantısı neden kopuyor?
Aile Destek Paketi yattı mı, ayın kaçında yatacağı merak ediliyor. Aile Destek Programı ödemeleri, Şubat ayının ortalarına doğru tekrar gündeme geldi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yürütülen program kapsamında, her ay düzenli olarak vatandaşların hesaplarına destek ödemeleri yatırılmaktadır. Aile Destek Programı yattı mı? Aile Destek Programı yattı mı, zamlı mı yatacak? Detaylar haberimizdedir…
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından sağlanan Aile Destek Ödemesi, her ayın ortasından sonuna kadar, yani 15'i ile 31'i arasında hesaplara aktarılıyor. Mayıs 2024 ödemeleri de bu zaman aralığında yapılması bekleniyor.
AİLE DESTEK PAKETİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?
Aile Destek Programı başvuruları, e-Devlet Kapısı üzerinden ya da ikametgâh adresinin bağlı olduğu 3294 sayılı Kanun kapsamında kurulmuş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yapılabilmektedir.
Editör: Editör Melek