Sandık Kokusu Sezon Finali Tek Parça İzle Sandık Kokusu 26. Bölüm Tek Parça İzle Sandık Kokusu Sezon Finali Tek Parça İzle Sandık Kokusu 26. Bölüm Tek Parça İzle
Marine decking alanında KCN Marin u-dek tekne zemin projelerimiz için geç kalmadan başvurunuzu yapabilirsiniz.  Tekne zemini hazırlıklarınız için baştan sona kapsamlı çözümler sunuyor, uygun kampanyalar sağlıyoruz. KCN Marin uygulamalarımızı yakından takip ederek başvuru öncesi referanslarımızı bulabilirsiniz.
Marine Decking’de KCN Marin Farkı
KCN Marin’ i seçmeniz için birçok avantajlı uygulamadan bahsedebiliriz. Öncelikle U Dek çalışmalarımız, birbirinden özel zemin tasarımlarına ev sahipliği yapmaktadır. Yapay kaplama anlayışından farklı ve daha avantajlı özellikler sayesinde, daha konforlu bir tekne kaplaması elde etmiş olursunuz.
U Dek Tik ağacı projeleriyle beraber, dönüştürülmüş ve yeniden yapılandırılmış bir zemin kullanmanın keyfini yaşarsınız. Tekneleri her zamankinden daha dayanıklı malzemeden oluşturmanız sayesinde, endişeleri azaltıcı çalışmalar da sizi bekliyor olacaktır.
KCN Marin olarak dilediğiniz marine decking çözümlerinde fark yarattığımızı biliyoruz. Kurumsal bir zeminden sürdüreceğimiz projelerde müşteri memnuniyetinden ödün vermemekteyiz. Talepleriniz, otomasyon ve dijital ortam avantajlarını da içine alacak şekilde sonuçlanmaktadır.
Tekne Zemin Kaplama Esnasında Yapılmaması Gerekenler
Tekne zemin kaplamasını talep ettiğinizde müşterilerimizi bazı konularda uyarmaktayız. Bunu yapmamızdaki esas neden, uygulama hataları ve zararları engellemektir. Örneğin U Dek malzemeleri kendiniz kesmeye çalışmamalısınız.
U Dek zemin kaplama malzemelerin yapıştırma aşamasında da zorlamalardan kaçınmak gerekir. Yapışkan kalitesinin düşmemesi için başlangıç aşamasındaki kuruma şartlarını dikkate almalısınız. Tekne zemin kaplamasının tam olarak tutması adına belirli bir zaman geçmesi gerekir. Fakat bu zaman aralığı sizi zorlamayacaktır.
Marine Decking Tekne Zemin Değişimi  
U Dek tekne zemin değişiminde öncelikle dijital ortamda proje planı gerçekleşmektedir. Talep ettiğiniz ürüne karar verdikten sonra tekne zemini sözleşmesi tamamlanarak uygulama aşamasına geçilir. Farklı modellerimiz arasından seçim yaparken benzer avantajları alacağınız için görsel memnuniyeti önemsemekteyiz.
Galeride de göreceğiniz birçok tekne zemin uygulaması, aşamalara göre hazırlanır. İlk aşamada randevu almak ve zemindeki hazırlıkları tamamlamak yer alır. İkinci aşamada ise malzemelere göre hazırlanan zemini yerleştirme aşaması vardır. Köpükle yapıştırma için doğru kesim işlemleri tamamlanmaktadır. Kaplama malzemenin eksiksiz biçimde zemine yerleşimi adına her ayrıntı detaylı şekilde incelenmektedir.
Yeni tik ağacı özellikleriyle U Dek kaplama zeminler, başarılı sonuçlar alacağınız şekilde ayarlanır.  Materyal özelliklerine göre tüm işlemleri tamamlayınca,  kontrolleri birlikte yapıyor ve düzenleme taleplerinizi yerine getiriyoruz.
Marine Decking U-Dek’in Özelikleri Nedir?
U Dek için kaymaz yüzey olması ve bakımının da pratik şekilde tamamlanması en önemli avantajlardır. Kaymaz zemin sayesinde etkinlik bakımından dilediğiniz sonucu alabilirsiniz. Bakımda da rutin kontrol gerekmez ve yüzeyi teknenin bütünü olarak uzun seneler kullanabilirsiniz.
U Dek kaplamaları leke bakımından avantajlı yapan bir özellik, hemen temizlenebilmesidir. Yağ lekeleri ve içecek kalıntıları vs. hızlıca zeminden çıkacaktır. Dolayısıyla yüzey yapısı son derece konforludur. Temizlik harici temas hissi bakımından da konforu fark edebilirsiniz. Zemine bastığınızda ayak sağlığınızı riske atacak bir durum olmaz.
U Dek ürünlerimiz hafif yapıları sayesinde zorlanmadan yerleştirilen ürünlerdir. Hafif kaplama olması sayesinde tekneye ek bir ağırlık yapmaz ve bu durum genelde avantaj olarak değerlendirilmektedir.
Yüzey görünüm ve sıcaklık tutma avantajlarına bakılırsa, her iki açıdan da ayrıcalıklı bir ürüne sahip olursunuz. Güneş ışınlarının soldurucu etkilerine karşı, yüzeyde herhangi bir renk değişimi olmayacaktır.  Ayrıca ilerleyen zamanlarda cila gibi parlatma işlemine gerek kalmaz.  Üç sene boyunca garantili olması sayesinde bu süredeki ek durumlar için içiniz rahat bir şekilde kullanım yapabilirsiniz.
Yapay Tik ve U Dek Farkları
U Dek üretim aşamaları tik ağaçların büyüleyici etkilerini de barındırır. Ancak birçok çeşit olması nedeniyle yapay tik malzemelere göre U Dek ürünler daha kalitelidir.

Editör: Haber Merkezi