Son hali bambaşka! 20 kilo aldı, saçları...

Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğinde yürütülen ‘Çok Güzel Hareket Bunlar’ programı pek çok genç yeteneği sanat dünyasına kazandırmayı başardı. Oyuncuların zaman içerisindeki değişimleri ise görenleri şaşkına çevirdi.

Son hali bambaşka! 20 kilo aldı, saçları...

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, Büşra Pekin, Şahin Irmak ve İbrahim Büyükak'ın olduğu çok sayıda isim Çok Güzel Hareketler Bunlar programının sonrasında kendi yollarına giderek büyük başarılar elde etti. Bazı isimler ise yıllar içerisinde yaşadıkları değişimlerle gündeme gelmeyi başardı. Değişimiyle fark yaratan isimlerin başında ise Zeynep Koçak yer aldı.

zeynep koçak3

Çok Güzel Hareket Bunlar programıyla tanınan oyuncu Zeynep Koçak bir dönem Oğuzhan Koç’la aşk yaşıyordu. İkilinin uzun süren ilişkilerini noktalandırmalarının ardından Zeynep Koçak magazin dünyasından elini eteğini çekmeyi seçti. Dizi ve film projelerinde yer almayan oyuncunun sosyal medya paylaşımları ise hayranlarını şaşırttı. Programdaki halinden eser kalmayan Koçak, kilo aldığını söyleyerek yeni imajını görücüye çıkarttı. BKM oyuncusu Zeynep’i görenler tanımakta zorluk çekti.

zeynep koçak5

BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİ

zeynep koçak bkm

Magazin kulislerinde evlenecekleri konuşulan Oğuzhan Koç ve Zeyenp Koçak ilişkisi sürpriz bir kararla noktalanmıştı. Müzik çalışmalarına devam eden Oğuzhan Koç’un aksine Zeynep Koçak gündemden uzaklaşmayı tercih etmişti. Koçak’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla ortaya çıkması hayranlarını sevindirdi.

zeynep koçak3

Çok Güzel Hareketler Bunlar programında zayıf olan Koçak, 20 kilo aldığını söyledi. Yüz hatları dolgunlaşan güzel oyuncu sarı saçlarının rengini de koyulaştırmayı tercih etti. Başarılı ismin son hali ise takipçilerini ikiye böldü.
zeynep koçak4

Zeynep Koçak saçlarını aldığı bir kararla kıvırcık yaptı. Bazı takipçileri bu halini çok beğenirken bazıları ise yakıştırmadı.
zeynep koçak6

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayat bugün
Hayat bugün - 10 ay Önce

Çok güzel hareketlerde bu kız çok güzeldi

SIRADAKİ HABER

banner180

banner174