Her hafta İbo Show'da olacak mı? Kostümü olay oldu

9 yıl aradan sonra İbrahim Tatlıses'in sunumuyla ekrana dönen 'İbo Show'a Oryantal Didem'in çıkması olay oldu. Didem Kınalı'nın kostümü ve programda her hafta çıkıp çıkmayacağı gündem oldu.

Her hafta İbo Show'da olacak mı? Kostümü olay oldu

İbo Show ile tanınan oryantal Didem İbrahim Tatlıses'e sürpriz yaptı. Saldırıya uğradıktan sonra uzun bir tedavi sürecinin ardından 'İbo Show'la sahnelere geri dönen İbrahim Tatlıses'in bu haftaki konukları arasında yer alan Didem Kınalı geceye damga vurdu.

Dansöz kıyafeti giymeyen oryantal Didem'in bu tercihi dikkat çekti. Sosyal medyada siyah bir elbise giymesi eleştirilen oryantal Didem'in siyah kostümü gündemdeydi...

Bu konuya dair açıklama yapmayan Didem takipçilerinin paylaştığı "Dilediğin kostümü giyebileceğin günler gelsin" notunu paylaştı.

eaeaeaeae

Didem ayrıca her hafta dansöz olarak programa çıkıp çıkmayacağı sorularına da yanıt verdi.

1611841960185-ekran-resmi-2021-01-28-11-comp

Oryantal Didem açıklamasında "Her hafta mı çıkacaksınız diye soruyorsunuz hayır her hafta değil; o gün bir sürpriz yapmak istedik İbrahim Bey'e. Ben de TV'de dans etmeyi çok özledim" dedi.

ğığ

ORYANTAL DİDEM KİMDİR? DİDEM KINALI KAÇ YAŞINDA?

Türkiye'nin Oryantal Didem olarak tanınan Didem Kınalı, 6 Haziran 1986 tarihinde İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde dünyaya geldi. Şişli Kuştepe'de büyüdü. Annesi Selanik göçmeni bir oryantal, babası ise Yugoslav göçmeni bir darbukacı olan Didem Kınalı'nın Bir ablası ve bir de erkek kardeşi var.

1

İlkokul üçüncü sınıfa kadar okudu, ailesine destek olabilmek için eğitimini yardı bıraktı ve dans etmeye başladı. Ama daha sonra liseyi bitirdi.

3

Verdiği bir röportajda "Matematik dışında başarılı bir öğrenciydim. Okulu bırakmam ailemin değil, benim isteğimdi. Ama hâlâ okumayı istiyorum. Karar verdim okuyacağım, üniversiteye de gideceğim" açıklamalarında bulunmuştu.

Oryantal Didem'i keşfeden isim ise İbrahim Tatlıses oldu. Oryantal Didem İbo Show'daki dans şovlarıyla adından söz ettirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180