Enes Batur karantinayı ihlal etti! Öğrenci yurduna yerleştirildi

Koronavirüse yakalanan YouTuber Enes Batur'un karantinayı ihlal ettiği belirlendi ve öğrenci yurduna yerleştirildi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Batur, "Üzerime oynanan alçakça, kalleşçe büyük bir oyun var" dedi. Yurt odasında çektiği bir videoyu da paylaşan Batur "Testim pozitif çıktığı günden beri evimden dışarı çıkmadım" dedi.

Youtuber Enes Batur Sungurtekin, koronavirüse yakalandı. Filyasyon ekiplerinin yaptığı denetimler sırasında Enes Batur, Beykoz’daki lüks villasında bulunamayınca durum polis ekiplerine bildirildi. Ekipler, kısa süre sonra Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer’i bulundukları yerden alarak sağlık ekiplerine teslim etti. Evde izole olması gereken Batur ve sevgilisi Ece Naz Üçer öğle saatlerinde Sancaktepe’de bulunan öğrenci yurduna yerleştirildi.

"BÜYÜK BİR OYUN VAR"

Enes Batur, Instragram hesabından bir paylaşım yaparak, "Üzerime oynanan alçakça, kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah'ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım" diye yazdı.

"YEMİN EDERİM EVDEN ÇIKMADIM"

Öte yandan Enes Batur, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda, "Üzerime oynanan alçakça kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah’ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım" dedi.

Enes Batur daha sonra ise kaldığı yurt odasında çektiği bir açıklama videosunu sosyal medya hesaplarından paylaştı. Batur, iddialara yanıt verdiği videosunda şu ifadelere yer verdi:

"Benimle ilgili asılsız şeyler paylaşılıyor. Mağdur olduğum ve yardım istediğim için bu videoyu çektim. Olayı en başından beri anlatıyorum. Cumartesi günü ateşlendiğim için sabah saatlerinde korona testi yapılmaya gittim hastaneye, test yapıldım. Test yapıldıktan sonra direk eve geldim. Akşam saatlerinde test sonuçlarım pozitif çıktı. O günden bugüne kadar hiçbir şekilde evden çıkmadım. Buna şerefim ve namusum üzerine yemin ederim. Kamera kayıtlarımız var, evden çıkmadığıma dair. HES uygulamam var, 7/24 konumumu gösteriyor. Şahitlerim var ve yemin ederim hiçbir şekilde evden çıkmadım. Pozitif olduğumdan beri tüm önlemleri alıp evde oturduk. Korona olduğumu ise siz endişelenmeyin diye açıklamadım. İyileştikten sonra açıklayacaktım" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174