Deniz Seki sosyal medyanın diline düştü! 'Soldaki Deniz Seki ise sağdaki kim?'

22 kilo verip 36 bedene düşen şarkıcı Deniz Seki, önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Ünlü şarkıcının paylaştığı fotoğraflarla muhabirlerin objektiflerine yansıyan kareler arasındaki fark ise sosyal medyayı salladı.

Deniz Seki sosyal medyanın diline düştü! 'Soldaki Deniz Seki ise sağdaki kim?'

Deniz Seki sosyal medyanın diline düştü! 'Soldaki Deniz Seki ise sağdaki kim?'

Son dönemde paylaştığı fotoğraflarla çok konuşulan Deniz Seki, uzun bir süre sonra görüntülendi. Seki, yeni albüm çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. Kapak çekimi sonrası bir restorana yemeğe gelen şarkıcı, "Çok yoğun çalışıyoruz, güzel işlerle geliyoruz. Şarkılar güzel, sağlığım yerinde, her şey yolunda gidiyor" ifadelerini kullandı.

Verdiği kilolarla ilgili konuşan Seki, "Emek veriyorum ve bu emeğin karşılığını almak çok iyi hissettiriyor. Kendimi seviyorum, bu şekilde mutluyum" dedi.

3027413_0da2c6071b12d977a7c52ea5c490eb1a_640x640

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Deniz Seki'nin paylaştığı fotoğraflar ile gazetecilerin objektiflerine yansıyan kareler arasındaki farklar sosyal medyanın diline düştü. Ünlü şarkıcıya gelen yorumlardan bazıları şu şekilde:

deniz-seki-nin-son-halini-gorenler-gozlerine-inanamadi_820b5

  • Hani kilo vermişti, eski haline dönmüş.
  • Herhalde sadece fotoğraf için zayıflıyor sonra tekrar alıyor.
  • Soldaki Deniz Seki ise sağdaki kim?
  • Fotoşop sen nelere kadirsin?
  • Hayaller ve hayatlar olmuş bu.

'KÖTÜ NİYETLE YAPILMIŞ'

606960e555427f03b4214d26

Öte yandan Deniz Seki, aynı gün restoranda çekilmiş karesini; "Bugün magazinde çıkan fotoğraflar tamamen kötü niyetle yapılmış, Sayfamda aynı gün çekilmiş fotoğraf ve videolar var , Videoyaphotoshop yapan bir uygulama varsa bile ben bilmiyorum" notuyla paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90