Taş Kağıt Makas 7. Bölüm İzle Full Kanal D Taş Kağıt Makas son bölüm tek parça izle Taş Kağıt Makas 7. Bölüm İzle Full Kanal D Taş Kağıt Makas son bölüm tek parça izle

Kuruluş Osman 154. Bölüm Tek Parça Full İzle
Kuruluş Osman dizisinin merakla beklenen yeni bölümü, 27 Mart 2024 Çarşamba günü ATV ekranlarında izleyicilerle buluştu. Son bölüm, dizinin tutkunlarını ekran başına kilitlemeyi başardı. İzleyiciler, heyecan dolu sahnelerle dolu olan 154. bölümü kaçırmamak için sabırsızlanıyor. İnternet üzerinden diziye ulaşmak isteyenler için ise bölüm tek parça olarak yayınlandı.
Kuruluş Osman 154 Bölüm | Kuruluş Osman Son Bölüm İzle atvKuruluş Osman 153. Bölümde Neler Oldu?
Osman Bey ve ailesi, Ramazan'ı obada geçirmeye karar verirler. Baharın müjdecisi olan Ramazan ve Nevruz'un aynı tarihe denk gelmesi, Osman Bey'in ahalisiyle beraber obada huzur içinde bir zaman geçirmesini sağlar. Ancak obada beklenmedik olaylar yaşanır.
Bala Hatun, Holofira'nın yanında olduğu sürece Orhan ve Holofira arasındaki sevda daha da büyür. Zehirle idam edilen Holofira'nın hayatta kalması, yeni bir gerilimin habercisi olur. Bu sırada Alaeddin ve Gonca arasında da duygusal bir yakınlaşma yaşanırken, Osman Bey'in yeni oyunu da harekete geçer.
Osman Bey'in Yeni Planları
Osman Bey, Katalan birliğini tuzağa düşürmek için kurnazca bir plan yapar. Amacı, düşmanın sayı ve güzergah bilgisini öğrenmektir. Ancak bu sırada İmren Tegin'in de farklı planları vardır. Frenk liderini alt etmek ve İmren Tegin'in oyununu bozmak için harekete geçen Osman Bey, büyük bir mücadeleye girişir.
Kuruluş Osman 154. Bölüm İzle
Kuruluş Osman'ın heyecan dolu yeni bölümünü izlemek isteyenler, 27 Mart 2024 Çarşamba günü ATV'de yayınlanan 154. bölümü tek parça full olarak izleyebilirler. Diziye erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK