Good Game Show'da yeni sezon Hayko Cepkin'le başladı Good Game Show'da yeni sezon Hayko Cepkin'le başladı
Hasan Can Kaya'nın Komik Sunumuyla: Konuşanlar 144. Bölüm İzlenmeye Değer!
Televizyon ekranlarının sevilen programı Konuşanlar, 30 nisan salı günü yayınlanan 144. bölümüyle izleyicileri kahkahaya boğdu. Hasan Can Kaya'nın eğlenceli sunumuyla dikkat çeken bu bölümde, unutulmaz anılar ve komik hikayeler izleyicilere sunuldu.Ramazan, Ayşe, Süleyman, Enes, Fariba, Fatma Anılarıyla Damga Vurdu!
Konuşanlar 127. bölümde, Ramazan, Ayşe, Süleyman, Enes, Fariba, Fatma gibi renkli konukların paylaştığı komik anılar ve ilginç olaylar izleyenleri güldürdü. Özellikle, eşini devenin kaçırdığını söyleyen konuğun hikayesi, stüdyodaki herkesi gülmekten kırıp geçirdi.
Hasan Can Kaya'nın Espiri Dolu Tepkileri
Hasan Can Kaya, yeni bölümde konuklarına yönelik esprileri ve mizahi yorumlarıyla adeta şov yaptı. Devenin kaçırılma hikayesine, "Tek araç deve mi? 2023’teyiz" şeklindeki espriyle karşılık veren Kaya, stüdyodaki neşeyi doruklara çıkardı.
Konuşanlar Fariba ve İlginç Cevaplar
Programın ilginç anlarından biri de Konuşanlar Fariba'nın eşinin mesleğine dair verdiği komik cevaptı. "İç güveysi" diyen Fariba, stüdyoyu kahkahaya boğarak eğlencenin dozunu arttırdı.
İzleyici Trafiği Oluştu!
Hasan Can Kaya'nın yönetimindeki Konuşanlar, izleyici kitlesi tarafından büyük ilgi gördü.
Konuşanlar Nereden İzlenir?
Programın tüm bölümleri Exxen platformunda izlenebiliyor. Konuşanlar hayranları, komik anları ve ilginç sohbetleri kaçırmamak için Exxen'e göz atabilirler.
Televizyon ekranlarında farklı bir soluk getiren Konuşanlar, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK