Bugün internet neden çekmiyor? Bugün internetlerde yavaşlama mı var, neden kasıyor? İnternet bağlantısı neden kopuyor? Bugün internet neden çekmiyor? Bugün internetlerde yavaşlama mı var, neden kasıyor? İnternet bağlantısı neden kopuyor?

Kızılcık Şerbeti 62. Bölüm: Heyecan Dorukta!

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nin 62. bölümü 10 Mayıs 2024 Cuma günü izleyicilerle buluştu. Bu heyecan dolu bölümü kaçıranlar için internete yüklendi ve şimdi tek parça olarak izlenebiliyor.

Kızılcık Şerbeti 62. Bölüm İzleKızılcık Şerbeti 61. Bölümde Neler Yaşandı?

Alev'in sinirlenip Ömer'e, Abdullah'la yaşadığı gizli hayatı itiraf etmesi, Abdullah ve Ömer ilişkisine farklı bir boyut getirdi. Pembe, kocasındaki değişikliği fark edip huzursuz olur ve Alev'in peşine takılır. Ancak Alev, Pembe'ye küçük de olsa bir ders vermeyi planlar.

Fatih, bu duruma dahil olur ve annesiyle arası bozulur. Sönmez'in çöpçatanlık girişimini engellemek isteyen Doğa ise büyük bir sürprizle karşılaşır. Fatih'in karısına pahalı bir çanta alması Ünal ailesinde tartışmalara neden olur. Ancak Görkem, bu durumu kabul etmeyecektir.

Giray'ın şirketinin düzenlediği maratona katılan Doğa, Çimen, Metehan, Nilay ve Mustafa, keyifli bir gün geçirirler. Kıvılcım'ın hazırladığı sürpriz nikahla Kıvılcım ve Ömer evlenirken, Fatih Doğa'yı bir türlü aklından çıkaramamanın huzursuzluğunu yaşar.

Yeni Bölümü İzle!

Kızılcık Şerbeti'nin heyecan dolu 62. bölümünü Show TV'de yayınlandığı günün ardından tek parça full olarak izlemek isteyenler için dizi izleme linki haberimizde yer alıyor.

KIZILCIK ŞERBETİ 62. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK