İçişleri'nden 'Mahzen' operasyonu İçişleri'nden 'Mahzen' operasyonu
YouTube'da "Var Böyle Tipler" kanalıyla tanınan Kıvanç ve Beril Talu çifti, geçtiğimiz aylarda çevrelerindeki kişileri ponzi sistemiyle dolandırarak yurt dışına kaçtıkları iddialarıyla gündeme gelmişti. Kıvanç Talu ve Beril Talu yakalandı mı merak konusu oldu. Kullanıcılar, olayın seyrini yakından takip etmeye devam ediyor. Peki, Kıvanç Talu ve Beril Talu yakalandı mı? Var Böyle Tipler son durum ne? Detaylar haberimizde...
YouTube'da ünlü "Var Böyle Tipler" kanalının sahipleri olarak tanınan Kıvanç ve Beril Talu çifti, geçtiğimiz aylarda yakın çevrelerini ponzi sistemiyle dolandırarak yurt dışına kaçtıkları iddialarıyla gündeme gelmişti. Son gelişmelere göre, çiftin yakalandığı öne sürüldü.

Olayın Detayları ve İddialar
Çiftin, reklam kampanyası adı altında yakın çevresinden 100 milyon TL toplayarak Portekiz'e kaçtığı ileri sürüldü. Sosyal medya hesapları kapatılan çiftin pazartesi günü bir video ile olayın detaylarını paylaşacağı iddia edildi. İddialara göre, çift, şoförlerini de 1 milyon TL dolandırdı ve çeşitli yollarla arkadaşlarından veda aldı.

Son Durum Ne?
Kıvanç Talu ve Beril Talu'nun yakalanıp yakalanmadığı konusunda resmi bir açıklama yapılmazken, olayın detayları ve son durum kamuoyunda merakla bekleniyor. Çiftin 1 Kasım'da yayınlayacakları video, olayın seyrini belirleyebilir.

Olay, sosyal medyada geniş bir yankı uyandırmış ve kullanıcılar, Var Böyle Tipler çiftinin akıbetini öğrenmek için gelişmeleri takip etmeye devam ediyor.
KIVANÇ TALU VE BERİL TALU YAKALANDI MI?
150 milyon liralık vurgun yapıp yurt dışına kaçtığı gerekçesiyle kaçtıkları söylenen 'Var Böyle Tipler' kanalıyla bilinen sosyal medya fenomeni Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu, yakalandı.
KIVANÇ TALU VE BERİL TALU OLAYI NEDİR?
Var Böyle Tipler hesabıyla ünlenen Kıvanç Talu ve eşi Beril Koç Talu'nun reklam kampanyası bahanesiyle yakın çevresinden 100 milyon TL toplayıp Portekiz'e kaçtığı ileri sürüldü. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesapları kapanan çifte, pazartesiden bu yana ulaşılamadığı da iddialar arasında. Yedek bir Instagram hesabı açan çift, 1 Kasım'da herkesin aklındaki soruları yanıtlayacakları bir video yayınlayacaklarını söyledi.
Orta okul arkadaşıyla ses kaydı ortaya çıkan Beril Koç Talu ile Kıvanç Talu'nun yardımcılarına arabası ile evini sattırdığını iddia edildi. Öte yandan çiftin şoförlerini de 1 milyon TL dolandırdığı iddialar arasında. Çiftin kaçmadan önce aralarından Kenan Doğulu'nun da bulunduğu arkadaşlarına veda partisi verdiği de öğrenildi.
Kıvanç Talu ve Beril Talu yakalandı mı? Var Böyle Tipler son durum ne?
Kıvanç Talu ve Beril Talu yakalandı mı? Var Böyle Tipler son durum ne?
Kıvanç Talu ve Beril Talu yakalandı mı? Var Böyle Tipler son durum ne?
Editör: ATİLLA ŞAKACI