Bugün kuyumcular açık mı? 21 Haziran Cuma kuyumcular kapalı mı, açık mı? Bugün kuyumcular açık mı? 21 Haziran Cuma kuyumcular kapalı mı, açık mı?
Kayseri’deki 12’nci Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığından eğitim/test için kalkan Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait SF-260D tipi bir eğitim uçağının henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı düşmüştü.
Kahraman Pilotlarımız Uğur Yıldız ve Gökhan Özen Şehit Oldu!
Kayseri'de eğitim uçağı düştü haberinin ardından gelen acı haberle iki kahraman pilotumuz şehit oldu.
Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait SF-260D tipi bir eğitim uçağı dün Kayseri'deki 12'nci Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığından eğitim/test için havalanmıştı. Uçak, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı düştü.
Kazada şehit olan pilotların kimlikleri Milli Savunma Bakanlığı tarafından açıklandı. Şehit pilotlar Hv.Plt.Alb.Uğur Yıldız ve Hv.Plt.Alb.Gökhan Özen olarak belirlendi.
Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, şehit askerler için taziye mesajı yayımladı. Mesajda Güler, şehit pilotlara Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır diledi.
Uçağın düşme nedeni ise şu an için bilinmiyor. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Kahraman pilotlarımız Uğur Yıldız ve Gökhan Özen'e Allah'tan rahmet diliyor, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır dileriz.
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Taziye Mesajı
Milli Savunma Bakanlığı, şehit pilotlar Uğur Yıldız ve Gökhan Özen için taziye mesajı yayımladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi
KİMLİKLERİ BELLİ OLDU
Milli Savunma Bakanlığı, yaptığı paylaşımda, Hv.Plt.Alb.Uğur Yıldız ve Hv.Plt.Alb.Gökhan Özen'in şehit olduklarını açıkladı.
Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, şehit askerler için taziye mesajı yayımladı:
"Kahraman şehitlerimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim."
Kayseri'de Şehit Olan 2 Pilotun Kimlikleri Belli Oldu
Editör: ATİLLA ŞAKACI