2024 Kartal'da İftar Çadırı Var mı?

Ramazan ayı geldiğinde, vatandaşlar iftar çadırlarının yerlerini merak ediyorlar. Oruç tutan milyonlarca Müslüman, "İftar çadırlarının yerini" arama motorlarında sorguluyorlar. Peki Kartal'da iftar çadırı var mı? Kartal'da iftar çadırı nerede kuruldu? 2024 yılında Kartal'da iftar çadırı olacak mı? Kartal iftar çadırı nerede olacak? İşte detaylar:

2024 Pendik'te iftar çadırı var mı? Pendik'te bedava iftar çadırı var mı? Pendik iftar çadırı nerede kurulacak?

2024 Kartal'da Ramazan Çadırı Var mı?

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, "Ramazan Ayı yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik ayıdır. İftar sofralarımızı komşularımızla paylaşmak ve ihtiyaç sahibi komşularımızın yanında olmak adına tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Ramazan ayı boyunca lokmamızı bölüşerek ihtiyaç sahibi komşularımızın yanında olmayı sürdüreceğiz." dedi.

Isparta'da alt geçide devrilen otomobildeki 2 kişi yaralandı Isparta'da alt geçide devrilen otomobildeki 2 kişi yaralandı

Kartal İftar Çadırı Nerede 2024?

Kartal'da ramazan çadırı bu sene de kurulacak. Kartal'da oruç tutan binlerce kişi, Ramazan ayı boyunca iftar çadırlarından oruçlarını açabilecek, karnını doyurabilecek. Kartal Belediyesi tarafından Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi otoparkına iftar çadırı kurulacak. Bu sayede Kartal sakinleri, iftarlarını açmak için bu çadıra kolaylıkla ulaşabilecekler.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK