Kara Ağaç Destanı 6. Bölüm İzle Full TRT 1

TRT 1 ekranlarında heyecanla beklenen Kara Ağaç Destanı dizisinin altıncı bölümü 29 Mart 2024 Cuma günü izleyiciyle buluştu. Eğer kaçırdıysanız veya tekrar izlemek istiyorsanız, Kara Ağaç Destanı'nın 6. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde!

Kara Ağaç Destanı Dizisinin Genel Bilgileri

Kara Ağaç Destanı, TRT 1'in yeni dizisi olarak izleyiciyle buluşmuştur. Dizinin ne zaman başlayacağı büyük bir merak konusu olmuş, dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla adından söz ettirmiştir.

Kara Ağaç Destanı SON bölüm İZLE | TRT 1 Kara Ağaç Destanı 6. BÖLÜM tek  parça - Aspor

5. Bölüm Özeti

Merdo'nun teslim olmasıyla birlikte, Gülnaz serbest bırakılır. Latif Bey, yaşananların hesabını tek tek sormaya başlar. Kara Ağaç'ta, iki büyük aile arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Celal Ağa, Latif Bey'in hamlelerine karşılık verir. Ancak Latif Bey'in, kendi ailesine zarar verecek kadar ileri gidebileceği tahmin edilmez.

Yalı Çapkını 66. Bölüm izle  Tek Parça Full İzle Star TV Yalı Çapkını son bölüm izle! Yalı Çapkını 66. Bölüm izle Tek Parça Full İzle Star TV Yalı Çapkını son bölüm izle!

Sultan'ın sırrını çözmeye yaklaşmasıyla, Naile müdahale eder. Ömer ve Sultan, Kara Ağaç'ın kaderini birlikte değiştirebileceklerine olan inançlarını güçlendirirler. Artık gördükleri rüyaların gerçek anlamını sorgulayabilecekleri bir kişi daha vardır: Raziye, Kara Ağaç'a geri dönmüştür.

Dizi Oyuncu Kadrosu

Dizide Olgun Şimşek, Emre Kıvılcım, Meltem Akçöl, Özlem Conker, Hakan Boyav, Merih Öztürk gibi deneyimli isimlerin yanı sıra Ayten Uncuoğlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Hakkı Ürün, Sevtap Özaltun, ve daha birçok yetenekli oyuncu yer almaktadır.

Yeni Bölüm İzle

Kara Ağaç Destanı dizisinin TRT 1'de yayınlanan altıncı bölümünü tek parça full izlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. İyi seyirler!

KARA AĞAÇ DESTANI 6. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK