Ziraat Bankalarına 870 Memur Alımı: 3 Farklı Ünvan Online Başvurular! Ziraat Bankalarına 870 Memur Alımı: 3 Farklı Ünvan Online Başvurular!
İŞKUR tarafından yayımlanan Üniversite bünyesinde yer alan uygulama oteli bünyesinde belirli süreli istihdam edilmek üzere 4 Servis elemanı ve Temizlik görevlisi toplam 5 geçici süreli istihdam edilecek kamu işçisi alımı başvuru detaylarına yazımızdan hemen ulaşabilirsiniz.
Üniversite 5 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Tarihileri
Servis Elemanı ve Temizlik işçisi olarak Üniversite Uygulama Otelinde görev yapmak isteyen istekli kişiler iş müracaatlarını son başvuru günüde dahil 5 Temmuz 2024 son başvuru günü bitimine kadar gerçekleştirebileceklerdir
Kamu İşçi Alımı Başvuru Belgeleri
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Tesisleri İşletme Müdürlüğü Lavanta Oteli bünyesinde görev yapmak üzere 5 Kamu işçi personeli alımı için gerekli belgeler;
Temizlik ve Garson İşçisi; MEB Onaylı Hijyen Belgesi, Müşteri İlişkileri Geliştirme Sertifikası ve Müşteri Becerileri Geliştirme Sertifikası ayrıca garson alımı için ek olarak Protokol Eğitim sertifika belgelerine sahip olmak gerekmektedir.
Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları
Burdur Mehmet Akif Ersoy Spor Tesisler Lavanta Oteli bünyesinde görev yapacak 5 İşçi alımı için müracaat şartları;
En az İlköğretim mezunu en fazla Lisans mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Başvuru için istenilen gerekli sertifika ve belgelere sahip olmak.
Garson Alımı; İŞKUR İş İlan No (00008381723)
Temizlik İşçisi Alımı İŞKUR İş İlan No (00008381872)
Lavanta Oteli Kamu Personel Alımı Başvuru Adresi
MAKÜ Lavanta Oteli 5 Kamu İşçisi Alımı Başvuruları belirtilen son başvuru günü gün bitimine kadar İŞKUR İnternet sitesi, Telefon Hattı 170 numarasından ve Hizmet noktalarından sadece mesai saatleri içinde başvuru yapılabilecektir.
Editör: Editör Melek