THY Teknik Lise ve Ön Lisans Mezunlarına Yönelik Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! THY Teknik Lise ve Ön Lisans Mezunlarına Yönelik Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı!
Atabağı Belediyesi'ne Memur Alımı!
Atabağı Belediyesi'ne 1 Tekniker Alınacak!
Siirt ili Baykan İlçesi Atabağı Belediye Başkanlığı, bünyesine 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi olarak 1 Tekniker alacağını duyurdu. Başvuru kılavuzu bugün yayımlandı ve başvurular 22 Temmuz 2024 - 26 Temmuz 2024 tarihleri arasında kabul edilecek.
Başvuru Şartları:
  • Türk vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Türk Ceza Kanunu'nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili belirtilen suçlardan mahkum olmamak
  • Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak
  • Adayların daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması
  • En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
Eğitim Durumu:
  • Önlisans düzeyinde eğitim veren meslek yüksekokullarının inşaat, inşaat teknikerliği, inşaat teknolojisi programlarından mezun olmak
Puan Türü:
  • 2022 KPSSP93 puan türünden en az 65 puan
Başvuru Süreci:
Adaylar başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları ve başvuru esnasında istenilen diğer belgeler ile birlikte 22 Temmuz 2024-26 Temmuz 2024 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08:00-17:00 arasında) Atabağı mahallesi Şeyh Bilal cad. no:13 Baykan / Siirt adresindeki Atabağı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü birimine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir.
Elektronik ortamda yapılan başvurulara istenilen belgeler eklenerek, başvuru tarihleri içerisinde Belediyenin mail adresine başvuru yapabileceklerdir.
Detaylı Bilgi İçin:
Atabağı Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü Telefon: 0486 522 22 22 E-posta: [e-posta adresi kaldırıldı]
Not: Bu haberdeki bilgiler Atabağı Belediyesi'nin resmi internet sitesinden derlenmiştir. Başvuru yapmadan önce resmi kaynakları kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
Atabağı Belediye memur alımı başvuru kılavuzu.
Editör: Editör Melek