Kahramanmaraş'ta Kayıp Eşek Foseptik Kuyusundan Kurtarıldı Kahramanmaraş'ta Kayıp Eşek Foseptik Kuyusundan Kurtarıldı

Kahramanmaraş-Kayseri kara yolunda meydana gelen trafik kazasında, iki tırın çarpışması sonucu bir tır şoförü yaşamını yitirdi.

27 AFK 44 plakalı U.K. (36) idaresindeki bir tır ile 46 AHD 251 plakalı M.A. (38) idaresindeki diğer tırın çarpışmasıyla meydana gelen kazada, çarpışmanın etkisiyle 46 plakalı tır alev aldı. 27 plakalı tır sürücüsü kaza sonrasında hafif yaralı olarak kurtulurken, maalesef 46 plakalı tır sürücüsü hayatını kaybetti.

Yangın Anı Cep Telefonu Kamerasında

Kaza sonrası çıkan yangın ise bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi. Olay yerinde bulunan vatandaş, "İki tır çarpıştı. Tırın birinin şoförü yaralı çıktı ama diğeri herhalde çıkamadı. Yetişemedik. Gözümüzün önünde oldu ama galiba 46 plakalı tır sürücüsü sıkıştı kaldı" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Olay Yerinde İnceleme Devam Ediyor

Kaza sonrası bölgeye sevk edilen ekiplerin incelemeleri devam ediyor. Yetkililer, kaza nedeniyle kapanan yolu açma çalışmalarını sürdürüyor. Tır kazası ve yangının detayları, olay yerinde gerçekleştirilen inceleme sonucunda netlik kazanacak.

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK