Kıyma makineli cinayette yeni gelişme! Mehmet hakkında iğrenç iddia: Küçük kızı uygunsuz fotoğraflarla tehdit etmiş Kıyma makineli cinayette yeni gelişme! Mehmet hakkında iğrenç iddia: Küçük kızı uygunsuz fotoğraflarla tehdit etmiş
"Kahramanmaraş İlinde Soya Üretiminin Artırılması Projesi" kapsamında Dulkadiroğlu, Onikişubat, Pazarcık ve Türkoğlu ilçelerinden başvuru yapan çiftçilere toplam 17 bin 500 dekar alanda soya ekimi yapılacak. Bu projenin hayata geçirilmesi için 175 ton soya tohumu, %50 hibe desteğiyle çiftçilere dağıtılmaya başlandı.
Dağıtım Programı Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nde Gerçekleştirildi
Dağıtım programı, Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nün yerleşkesinde düzenlendi. Programa, İl Tarım ve Orman Müdürü Ramazan Bilir, İl Müdür Yardımcıları Salih İnan ve Doğan Doğan, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Ali Karakoç, Onikişubat İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Kıraç, teknik personel ve üreticiler katıldı. Katılımcılar, projenin önemini vurgulayarak, Kahramanmaraş'ın tarımsal potansiyelini artırmak adına bu tür desteklerin devam etmesinin önemine işaret etti.
Kahramanmaraş'ta başlatılan bu proje, tarımsal üretimin ve çiftçilerin desteklenmesi adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.
Editör: ATİLLA ŞAKACI