6 bin fidan ücretsiz dağıtıldı 6 bin fidan ücretsiz dağıtıldı
Survivor programından etkilenen öğrenciler, kar üzerine kendi hazırladıkları parkurlarda yarıştılar. Öğrenciler, programdaki yarışmacıların deneyimlerinden ilham alarak eğlenceli ve zorlu parkurlar tasarladılar.
A W165459 02Heyecanlı Yarışma
Yarışmayı düzenleyen öğrenciler, gruplar halinde bölünerek birbirleriyle yarıştılar. Parkurlarda engelleri aşma, hızlı koşma ve zorlu zeminlerde dengeyi koruma gibi becerileri sergileyen çocuklar, adeta birer survivor yarışmacısı gibi mücadele ettiler.
A W165459 04Renkli Görüntüler
Kıyasıya geçen yarışmada çocuklar, izleyicilere ve birbirlerine unutulmaz anlar yaşattılar. Parkurlarda sergiledikleri performanslarla büyük beğeni toplayan öğrenciler, survivor yarışındaki profesyonel yarışmacılara taş çıkardılar.
A W165459 03Toplumsal Etkileşim ve Eğlence
Bu tür etkinlikler, çocukların bir araya gelerek eğlenmelerini sağlamanın yanı sıra toplumsal etkileşimlerini de güçlendiriyor. Öğrenciler arasında düzenlenen bu renkli yarışma, hem fiziksel hem de zihinsel becerilerin gelişimine katkıda bulunurken aynı zamanda dostluk ve dayanışma duygularını da pekiştirdi.A W165459 06
Kaynak: İHA