Türkler Geliyor ekibi başkonuş'a çıkarma yaptı!

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizisinin başarılı yapımcısı Mehmet Bozdağ tarafından kaleme alınan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı sinema filmi ekibi, Serhan Erdoğanyılmaz'ın çabalarıyla Başkonuş'a çıkarma yaptı.

Kahramanmaraş'ın turizm elçisi olma yolunda başarılı çalışmalara imza atan Serhan Erdoğanyılmaz, Türkler Geliyor sinema filminin Kahramanmaraş galasını oyuncularla birlikte yaptırdı. Başkonuş'un ve Kahramanmaraş'ın tanıtımı için Kuruluş Osman dizisinde Başkonuş yaylasının adını geçirmesinin ardından bir bölümünün de Başkonuş'ta çekileceği ifade edildi. 

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı ekibi ilk olarak Kervan Han’da Kahramanmaraş mutfağını tadarken, dünyaca ünlü Maraş dondurmasını kesti. Sami Kervancıoğlu'nun dondurma şovu sonrası ekip, düzenlenen galada filmi çok sayıda Kahramanmaraşlı vatandaşlarla birlikte izledi.

Ertesi gün ise Başkonuş'a çıkarma yapan ekip, yaylayı gezdi.

Dizinin başrol oyuncularından Kahramanmaraş'ta Bugün Gazetesine konuşan Emre Kıvılcım, ''Benim çok etkilendiğim iki yerden birisi Kahramanmaraş oldu. İlki İstanbul'da kimsesiz çocuklarla birlikte yaptığımız izlemeydi. Burası da beni çok etkiledi. İnanılmaz karşılandık'' dedi. Oyuncu Levent Özdilek'te Başkonuş'u çok beğendiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2020, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner79

banner136

banner94