TV yayın akışı 15 Temmuz Bugün kanallarda ne var? TV8, Kanal D, Star TV, NOW, ATV, TRT 1 yayın akışı TV yayın akışı 15 Temmuz Bugün kanallarda ne var? TV8, Kanal D, Star TV, NOW, ATV, TRT 1 yayın akışı
Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı ile Rize'nin Çayeli Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesine kaymakam olarak atanmıştır. İşte Muhammet Fatih Demirel'in hayatı ve kariyeri...
Muhammet Fatih Demirel Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?
Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde doğan Muhammet Fatih Demirel, ilk ve orta öğrenimini Hatay'da tamamlamıştır. 2011 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Demirel, 2012 yılında kaymakamlık sınavını kazanarak 2013 yılında mülki idare amirliği mesleğine adım atmıştır.
Eğitim ve Mesleki Kariyer
Muhammet Fatih Demirel, Konya'da Kaymakam Adayı olarak göreve başlamış ve çeşitli görevlerde bulunarak mesleki deneyimini artırmıştır. Kariyerine Rize'nin Çayeli ilçesinde kaymakam olarak devam eden Demirel, yeni atama kararı ile Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde kaymakam olarak görev yapacaktır.
Elbistan'da Yeni Dönem
Muhammet Fatih Demirel, Elbistan Kaymakamı olarak yeni görevine başlamaya hazırlanıyor. Elbistan'daki görev süresince halkla yakın ilişkiler kurarak ilçenin gelişimine katkı sağlamayı hedeflemektedir.
Kaymakam Demirel'in Mesajı
Görevde olduğu süre boyunca halkla iç içe olacağını belirten Demirel, "Görev sürem boyunca halkımızın yanında olacağım ve Elbistan'ın gelişimi için çalışacağım. Hep birlikte daha güzel bir Elbistan için çaba göstereceğiz" dedi.
Muhammet Fatih Demirel, evli ve bir çocuk babasıdır.
Yeni Görevinde Başarılar
Muhammet Fatih Demirel'e, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK