Başkan Görgel: “Biz, Büyükşehir Belediyesi Ailesiyiz” Başkan Görgel: “Biz, Büyükşehir Belediyesi Ailesiyiz”
İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu ve Vali Mükerrem Ünlüer, Akyar Konutları'nda gerçekleştirilecek olan kura çekimi ve anahtar teslim töreni öncesinde alanda incelemelerde bulundu. Kahramanmaraş'ın Akyar bölgesinde tamamlanan konut projesinde gerçekleştirilecek etkinlik öncesi yetkililer, hazırlıkları yerinde gözden geçirdi.
G J B Ts9Z W Q A A52 BhBakan Yerlikaya'nın Kahramanmaraş Ziyareti
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bugün Kahramanmaraş'a TOKİ konut kura ve anahtar teslimi için ziyaret gerçekleştirecek. Saat 14.00'da Kahramanmaraş'ta yapımı tamamlanan Akyar TOKİ konutlarının anahtar teslim törenine katılacak olan Bakan Yerlikaya, bu önemli etkinlikte yer alacak. Hem kura çekimine hem de anahtar teslim törenine katılacak olan Yerlikaya, bölgedeki vatandaşlarla buluşacak.
G J B Ts9Z Ww A Anh QCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Katılımı
Kura çekimi ve anahtar teslim törenine Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da telekonferans yoluyla katılacak. Erdoğan'ın da etkinliğe katılımıyla tören, daha da anlamlı bir hal alacak. Hem Bakan Yerlikaya'nın hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan etkinlik, Kahramanmaraş'ta büyük bir katılımla gerçekleşecek. Bu önemli törende, yeni ev sahipleriyle buluşulacak ve konutların anahtarları teslim edilecek.
Muhabir: MELİHA KÜÇÜKÖNDER