Kız isteme dönüşü feci kaza: 14 yaralı Kız isteme dönüşü feci kaza: 14 yaralı

İbrahim Zülkadiroğlu'nun iddiasına göre, 2001 yılında Seyir terası civarındaki dedesinden kalan arsanın tapu davası hala sürüyor. İbrahim Zülkadiroğlu'nun iddialarına göre, İ.A isimli şahıs, arsanın kendisine ait olduğunu iddia ederek izinsiz ve ruhsatsız bir şekilde İbrahim Zülkadiroğlu'nun arsasında ev inşaatına başladığını iddia ediyor.

D S C 0085İddialar ve Beklentiler

İbrahim Zülkadiroğlu 2001 yılında başlayan tapu davasının hala sonuçlanmadığını ve İ.A isimli şahsın dedesinden kalan araziye inşaat yapmaya devam ettiğini belirtiyor. Zülkadiroğlu, İ.A'nın belediyeye ve zabıtaya yapılan şikayetler sonucunda arsanın kendisine ait olduğunu ispatlayamadığını ifade ediyor. Bu durumda arsanın kendisine ait olduğunu iddia eden Zülkadiroğlu, davanın bir an önce sonuçlanmasını ve yasal olmayan inşaatların durdurulmasını talep ediyor.

İbrahim Zülkadiroğlu'nun beklentisi, uzun süredir devam eden tapu davasının biran önce neticelenmesi ve arsasının yasal olmayan inşaatlardan korunması yönünde. Zülkadiroğlu, adaletin yerini bulması ve haklarının korunması için davanın sonuçlanmasını bekliyor.D S C 0079

Muhabir: MURAT KUŞCU