Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU NE! Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı? Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU NE! Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı?
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi'nin eşlik ettiği "En Hamarat Benim" yarışması başlıyor. Temizlik, mutfak hünerleri, misafirperverlik ve daha birçok konuda becerikli olan yarışmacılar, haftanın finalinde en yüksek puanı alarak büyük ödülün sahibi olacaklar.
Temizlik ve Mutfak Becerileri Yarışıyor
Haftanın finalinde en yüksek puanı alarak öne çıkan yarışmacı, temizlik ve mutfak becerilerini sergileyerek jüri tarafından değerlendirilecek. Yarışmanın detayları izleyicilere merak uyandırırken, temizlik dedektifi Kadir Ezildi'nin gözleriyle becerikli yarışmacılar arasında rekabet kızışıyor.
Büyük Ödül Heyecanı
Yarışmanın finalinde birinci olan yarışmacı, büyük ödülün sahibi olacak. Temizlik, düzen ve mutfakta gösterdikleri başarılarıyla dikkat çeken yarışmacılar, izleyicilere eğlenceli ve rekabet dolu anlar yaşatacak.
Detaylar ve heyecan dolu yarışmanın gelişmeleri izleyicilerle paylaşılmaya devam edecek. En Hamarat Benim, temizlik ve beceriklik konularında yeteneklerini sergilemek isteyenler için keyifli bir yarışma vaat ediyor.
Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenenler En Hamarat Benim'de yarışıyor!
Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi, En Hamarat Benim yarışmacılarına eşlik ediyor.
Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde önce temizlik sonra mutfak hünerleri sergiliyor. 
Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi oluyor.
DETAYLAR GELİYOR...
Editör: Editör Melek