Ayazın Sonu Güneş Kimdir? Hira Koyuncuoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Ayazın Sonu Güneş Kimdir? Hira Koyuncuoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?
Kadir Ezildi kiminle evleniyor? Sır gibi sakladığı sevgilisiyle bu ay nişanlanacak olan Kadir Ezildi, düğün hazırlıklarına da başladı. Kadir Ezildi'nin sevgilisi kim? Detaylar haberimizdedir…
KADİR EZİLDİ EVLENİYOR MU?
Geçtiğimiz aylarda katıldığı programda bir sevgilisinin olduğunu açıklayan Kadir Ezildi, bu ay nişanlanıyor. Müstakbel eşi, ailesi ve komşularıyla birlikte hazırlıklara başlayan Ezildi, mağaza mağaza gezerek alışveriş yapmaya başladı. Ünlü ismin aylardır sır gibi sakladığı ve henüz yüzünü göstermediği sevgilisinin fotoğrafı ortaya çıktı. Ezildi, nişan töreninden kısa bir süre sonra da nikah masasına oturacak.
Nişan ve düğün alışverişini 3,9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından anbean yayınlayan Ezildi, bir kullanıcının "Sen evine çeyiz geldiğinde ne yapacaksın? Ellemeyin diyerek evi mi kırklayacaksın?" sorusuna "O iş baştan iptal. Ben evi ilk yaptığımdan bu yana 3,9 milyon kişiye gezdirdim. Zaten ev çeyiz dolu, istemiyorum. Hem sonra konuşmaya yerim olsun. Babanın evinden ne getirdin diye yıllarca malzemem olur" diyerek herkesi güldürdü.
Aile ve komşuluk bağına verdiği önemi her fırsatta dile getiren Kadir Ezildi, nişan ve düğün hazırlıklarına da komşularıyla birlikte gidiyor.
Kadir Ezildi evleniyor mu, kiminle evleniyor? Kadir Ezildi'nin sevgilisi kim?
Kadir Ezildi evleniyor mu, kiminle evleniyor? Kadir Ezildi'nin sevgilisi kim?
Editör: ATİLLA ŞAKACI