Akrep yiyerek intihar eden adam! Adama ne oldu, öldü mü? Olay nerede oldu? Akrep yiyerek intihar eden adam! Adama ne oldu, öldü mü? Olay nerede oldu?

Pandemi döneminde en çok sıkıntıya giren sektörlerin başında gelen inşaat sektöründe hareketlilik başladı. Sektör yetkilileri 2024 yılının son çeyreğinden itibaren sektörün tam anlamıyla ivme kazanıp hareketliliğin pik yapacağını bekliyor.
  “İvme artacak”
  Uzun yıllardır Adana’nın önde gelen inşaat firmaları arasında yer alan Bakız İnşaat’ın sahibi Nadir Turgay Canver, “2024 yılının son çeyreğinden sonra enflasyonun düşeceğine inancımdan dolayı insanların satın alma gücününde  artışa geçeceğine inanıyorum. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ekonomi kuruluyla birlikte bütün sektörlerde olacağı gibi inşaat sektöründe de 2024 yılının son çeyreğinden itibaren ivmenin artacağını ön görüyorum” dedi.
  “Daha güzel hedeflere ulaşacağız”
  Ülkenin birlik ve beraberliğinin her şeyden daha önemli olduğunu aktaran Turgay Canver, “Allah ülkemize zeval vermesin. Birlik ve beraberliğimiz bozulmadığı sürece ülkemiz ve sektörlerimizin daha güzel hedeflere ulaşacağından eminim ifadelerini kullandı.
 

Editör: ATİLLA ŞAKACI