İnci Taneleri 13. Bölüm: Nehir'in Sırrı Ortaya Çıkıyor!

2 Mayıs Perşembe günü ekrana gelen İnci Taneleri 13. bölüm, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın başrollerini paylaştığı bu sevilen yapım, Nehir'in yıllardır süren sırrını ortaya çıkardı. İşte İnci Taneleri 13. bölümde yaşananlar:

İnci Taneleri 12. BölümNehir'in Sırrı Ortaya Çıkıyor!

Dilber, Azem'e olan kırgınlığını sürdürürken, yeni gelişmeler ikili arasındaki düşmanlığı artırır. Yıldız ile iş kurmaya karar veren Dilber, harekete geçer. Ayça'nın tesadüfen fark edilen yeteneği, okulun bahar şenliklerinde görev almasına neden olur, ancak bu görev hiç kolay olmayacaktır.

Büyük Kararlar ve Sürpriz Gelişmeler

Ayça'nın kaygıları, Azem ile Piraye arasında yeniden yakınlaşmaya sebep olurken, Cihan hayatının düzene girdiğini düşünmektedir. Ancak Reyyaz'dan gelen bir teklif, Cihan'ı büyük bir kararın eşiğine getirir. Cihan, düşündüğü cevabı bulduğunu düşünürken, aşık olduğu kadınla ilgili öğrendiği gerçek tüm dengeleri değiştirir.

İnci Taneleri’nden yaz molası İnci Taneleri’nden yaz molası

İnci Taneleri 13. bölüm, 2 Mayıs Perşembe günü Kanal D'de izleyicilerle buluştu. Dizi, heyecan dolu anları ve sırlarla dolu hikayesiyle izleyenleri ekran başına kilitliyor.

İnci Taneleri Tüm Bölümleri İçin!

Eğer kaçırdığınız bölümleri izlemek istiyorsanız, İnci Taneleri'nin tüm bölümlerini izlemek için linke tıklayabilirsiniz.

İNCİ TANELERİ 13. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Editör: SEVİLAY YUMUŞAK