Tavuk çiftliğinde çıkan yangın söndürüldü Tavuk çiftliğinde çıkan yangın söndürüldü
Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde, mal ve arazi alım-satımı nedeniyle yaşanan anlaşmazlık sonrasında 2 oğlunun bıçaklı saldırısına uğrayan baba, hayatını kaybetti. Olayda baba Müslüm Açıkbaş (59) ağır yaralanırken, eşi Gonca (40) ve küçük oğlu Müslüm Caner Açıkbaş (20) ise hafif yaralandı.
A W164285 02
İki Kardeşin Kaçtığı Olayda, Baba Hayatını Kaybetti
Dün gece geç saatlerde Oğuzeli ilçesi kırsal Çaybeyi Mahallesi'nde meydana gelen olayda, H. (32) ve A. Açıkbaş (37) isimli iki kardeş, babaları Müslüm Açıkbaş ile yaşadıkları anlaşmazlık sonrasında saldırı düzenledi. Baba Müslüm Açıkbaş, eşi ve oğluyla köyden ayrılmak üzereyken, oğullarının pusu kurduğu yerde bıçaklı saldırıya maruz kaldı. Saldırı sonucu ağır yaralanan baba Açıkbaş, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Katil Zanlıları Yakalandı
Olay sonrasında kaçan katil zanlısı iki kardeş, jandarma ekiplerince kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin jandarmadaki işlemleri devam ediyor. Bu korkunç olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. Gaziantep halkı, şiddetin her türlüsüne karşı tepkisini dile getirirken, adaletin sağlanması için yetkililerin gereken adımları atmasını bekliyor.
Kaynak: İHA