Sivasspor - Kayserispor Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki Sivasspor - Kayserispor Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki
Hudutsuz Sevda 30. Bölüm: Olaylar Doruğa Ulaşıyor!
Canlı İzle: Hudutsuz Sevda 30. Bölüm Full Tek Parça!
Hudutsuz Sevda'nın heyecan dolu 30. bölümü ekranlara geldi. 2 Mayıs Perşembe günü izleyicilerin karşısına çıkan yeni bölümde, cezaevinde saldırıya uğrayan Zeynep'in yaşadığı travma ana gündem maddesi oldu. Halil İbrahim'in intikam yemini ettiği bu bölümde, Zeynep'ten kötü bir haber geldi. FOX TV'de canlı yayınlanan Hudutsuz Sevda'nın yeni bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Hudutsuz Sevda Yeni Bölüm İzleHudutsuz Sevda 30. Bölüm Özeti
Nihat'ın Fikret'i öldürmesi için gaza gelen Tamer, yanlışlıkla Tuncay Leto'yu vurunca büyük bir savaş başladı. Leto ailesi, küçük oğullarının ölümüyle yıkılırken, katilin kim olduğunu bulmaya çalıştı. Zeynep, artık çocuğunun olmayacağını öğrenince Halil İbrahim'e ilişkinin sona erdiğini açıkladı. Ancak Halil İbrahim, acıya rağmen intikam savaşını sürdürmek zorunda kaldı.
Cenaze Hazırlıkları ve Daha Fazlası...
Her hafta Perşembe günleri yayınlanan Hudutsuz Sevda'nın 30. bölümünde cenaze hazırlıkları başladı. Nihat'ın hırslı hamleleri ve Tamer'in deşifre olma tehlikesi yeni bölümde merak konusu. Halil İbrahim'in Nihat'tan nasıl bir intikam alacağı ise izleyicilerin heyecanla beklediği bir diğer gelişme. Hudutsuz Sevda'nın 30. bölümü, 2 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00'de NOW'da izleyiciyle buluşacak. Bu heyecan dolu bölümü kaçırmayın!
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK