Zeleznicar Pancevo - Trabzonspor  Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki Zeleznicar Pancevo - Trabzonspor Maçı Canlı İzle Taraftarium, İdman TV, Taraftarium24, Justin TV Maç İzleme Linki
Haluk Levent'in Sağlık Durumu Hakkında Son Dakika Gelişmesi
Ünlü şarkıcı ve AHBAP Derneği kurucu başkanı Haluk Levent, Antalya'daki konserinin ardından yaşadığı sağlık problemi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Haluk Levent'in sağlık durumu, milyonlarca hayranını endişelendirdi. Peki, Haluk Levent’e ne oldu? Haluk Levent kimdir? İşte detaylar...
Haluk Levent'e Ne Oldu?
Son dönemlerde yaptığı yardım kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren Haluk Levent, Antalya'da verdiği konserin ardından gece saatlerinde göğüs ağrısı ve nefes darlığı şikayetleriyle hastaneye kaldırıldı. Ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Hayranlarını üzen bu haber, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Haluk Levent Kimdir?
Haluk Levent, 26 Kasım 1968 tarihinde Adana'nın Yüreğir ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Sabancı İlköğretim Okulu'nda, lise eğitimini ise Adana Atatürk Lisesi'nde tamamladı. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği, Ankara Üniversitesi Kastamonu Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü ve Ankara Üniversitesi Muhasebe Bölümü'nde sürdürdü.
Levent, müzik kariyerine başlamadan önce ticaretle uğraştı ve bu deneyimleri, ilk albümü "Yollarda"ya ilham verdi. Haluk Levent, Anadolu Rock müziğinin önemli temsilcilerinden biri olarak bilinir ve aynı zamanda kurucusu olduğu AHBAP Derneği aracılığıyla birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK