Alvaro Morata kimdir, kaç yaşında? Alvaro Morata hangi takımda oynuyor, ne kadar kazanıyor? Alvaro Morata kimdir, kaç yaşında? Alvaro Morata hangi takımda oynuyor, ne kadar kazanıyor?
Hanımağa Güniz Akkuş: Silahlı Saldırıya Uğradı
Muğla Fethiye'de tanınan Hanımağa lakaplı organize suç örgütü lideri Güniz Akkuş, son dakika silahlı bir saldırıya maruz kaldı. Otel önünde gerçekleşen saldırı sonucunda ayağından yaralanan Akkuş, acil olarak hastaneye kaldırıldı. Bu olayın ardından, vatandaşlar Güniz Akkuş'un kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu ve nereli olduğunu araştırmaya başladılar.
Güniz Akkuş, 15 yaşına kadar Almanya'da yaşamış, ancak daha sonra Türkiye'ye dönerek polis olma kararı almıştır. İzmir Rüştü Ünsal Polis Meslek Yüksekokulu'ndan mezun olduktan sonra polislik kariyerine başlamıştır. Yunus timinde görev aldıktan sonra Narkotik Şube Müdürlüğü'nde çalışmıştır. Ancak amiriyle yaşadığı bir tartışma sonucu Kilis'e sürgün edilmiş ve daha sonra meslekten ihraç edilmiştir.
Suç Örgütü Liderliği ve Ceza
Meslekten ihraç edildikten sonra İstanbul'da 20 kişilik bir çete kurduğu iddia edilen Güniz Akkuş, kendisini Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli bir emniyet amiri olarak tanıtmıştır. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekmiştir. 2006 yılında 3 yıl hapis cezasına çarptırılmış, ancak 2009 yılında tahliye edilmiştir.
2015 yılında umreye giden Güniz Akkuş, tövbe ettiğini ve yeni bir sayfa açtığını belirtmiştir. Ancak son yaşanan silahlı saldırı, onun hala suç dünyasıyla bağlantısının olduğunu göstermektedir. Olayın ardından, Akkuş'un sağlık durumu ve saldırıya ilişkin detaylar merak konusu olmuştur.
Editör: SEVİLAY YUMUŞAK