Vali Coşkun’dan Muhtar Derneklerine Ziyaret

Vali Ömer Faruk Coşkun, Onikişubat Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Yanık, Onikişubat Muhtarları Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Gürbak ve muhtarları ziyaret etti.   

Vali Coşkun’dan Muhtar Derneklerine Ziyaret

Vali Coşkun, Muhtar Derneklerine yaptığı ziyarette muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.

Ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, muhtarlık vazifesinin önemine değinen Vali Coşkun, “Salgınla mücadelede devletimiz tüm kurum ve kuruluşlarıyla büyük fedakârlık içerisinde görevlerini yapmaktadır. Muhtarlarımız da pandemi sürecinin en başından bu yana her zaman devletimizin yanında oldular. Bundan sonra da Muhtarlarımızdan beklentimiz mahalle sakinlerini Pandemi süreciyle ilgili alınan tedbirlere uymaları yönünde uyarmaları, maske, mesafe ve temizlik konusunda bilgilendirmeleridir. Bu süreci inşallah hep birlikte başaracağımıza inanıyoruz.” dedi.

Dernek Başkanı Muhtarlarımız, Pandemi sürecinde çalışmaya devam ettiklerini,  mahalle sakinlerini tedbirlere uymaları konusunda bilgilendirdiklerini söylediler. 

Devletimizin temsilcileri olarak çalışmaya her zaman devam edeceklerini ifade eden Muhtarlarımız, Vali Coşkun’a yaptıkları ziyaretten dolayı tüm muhtarlar adına teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174