MHP DULKADİROĞLU TEŞKİLATI ATAĞA GEÇTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, sorumluluk bölgesindeki Dulkadiroğlu’nda partili üye sayısını artırmak için üye kayıt bürosu açtı.

MHP DULKADİROĞLU TEŞKİLATI ATAĞA GEÇTİ

İsmetpaşa Mahallesi Öğretmenler Caddesi üzerine açılan MHPÜye Kayıt Bürosu’nun yaklaşık 2 ay boyunca açık kalacağını ifade eden İlçeBaşkanı Mustafa Akpınar, “İl Başkanlığımızın başlatmış olduğu üye kaydıkampanyası çerçevesinde Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatı olarak bugün Dulkadiroğluilçemizde Üye Kayıt Büromuzu açmış bulunuyoruz. Dulkadiroğlu ilçemizin şu andabin 200 üyesi bulunmakta. İlçe teşkilatı olarak bizim hedefimiz, Dulkadiroğluilçemizdeki üye sayımızı en az 5 bine çıkarmak” dedi.

Dulkadiroğlu ilçe yöneticilerinin Dulkadiroğlu Ülkü Ocaklarıve Ülkü Ocakları İl Başkanlığı’yla koordineli bir şekilde çalıştığını kaydedenAkpınar, şu açıklamalarda bulundu: “İnşallah bu üye kayıt büromuz, yaklaşık 2ay kadar açık kalacak. Burada Kahramanmaraş’ta yaşayan vatandaşlarımızı,hemşerilerimizi, Milliyetçi Hareket Partisi’ne üye olmaya davet ediyoruz.Ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi’nin mensubu olan Milliyetçi HareketPartisi’ne gönül veren ve partimize üyeliği bulunmayan partililerimizi deMilliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu İlçe Teşkilatına üye olmaya davetediyoruz. Hedefimiz inşallah Dulkadiroğlu üye sayımızı 5 bin üyeye çıkarmak. Buhedef doğrultusunda da arkadaşlarımızla beraber çalışmalarımız devam edecek.Bugün burada partimize üye olmak isteyen arkadaşlarımız da bulunuyor. Onlarındaüye kaydını yapıp rozetlerini takacağız. Kendilerine partimize katıldıklarıiçin teşekkür ediyorum.” (HABER-FOTO:KENAN ONARAN)

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2018, 10:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER