Kitap okuma yarışması il birincisi Milî Eğitim makamında

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, 2020-2021 eğitim öğretim yılı “Ufka Yolculuk” kitap okuma yarışmasında il birincisi olan, Onikişubat İlçesi Ali Galip Çalık Lisesi öğrencisi Esra Sude Kahveci ve okul müdürü Erdal Şahin Gediklioğlu’nu makamında kabul etti. İl Müdürü Yusuf Kahraman öğrenci Esra Sude Kahveci’ ile bir süre sohbet ettikten sonra ona bazı sorular

Kitap okuma yarışması il birincisi Milî Eğitim makamında

Kahramanmaraş İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, 2020-2021 eğitim öğretim yılı “Ufka Yolculuk” kitap okuma yarışmasında il birincisi olan, Onikişubat İlçesi Ali Galip Çalık Lisesi öğrencisi Esra Sude Kahveci ve okul müdürü Erdal Şahin Gediklioğlu’nu makamında kabul etti.

İl Müdürü Yusuf Kahraman öğrenci  Esra Sude Kahveci’ ile bir süre sohbet ettikten sonra ona bazı sorular yöneltti ve verilen cevaplardan memnun kaldı. Sizlerin başarısı her zaman bizleri onurlandırıyor, bundan sonraki yıllarda da başarınızın devamını bekliyorum diyerek başarısını tebrik etti ve ödülünü verdi. Ödül töreninde Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya kahveci‘de hazır bulundu.

Ödül töreni topluca çekilen fotoğraf enstantaneleriyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER