Kısıtlamada görevli polis memurlarına çay-simit ikramı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ve yönetim kurulu üyeleri, hafta sonu kısıtlamada görevli polis memurlarına soğuk havada çay ve simit ikram etti.

Kısıtlamada görevli polis memurlarına çay-simit ikramı

Onikişubat İlçesinde yer alan tüm polis kontrol noktalarını ziyaret eden Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, “Malum pandemi süresi içerisindeyiz ve bu süreçte kısıtlamaların olduğu hafta sonu Onikişubat İlçemizde bulunan 26 noktada emniyet güçlerimiz kontroller yapmaktalar. Bizlerde Onikişubat ilçe teşkilatı olarak hem iyi nöbetler dileyelim hem de çay ve simit ikram ettik.  Neticede soğuk havada bizim için memleketimizin düzeni için hepimizin sağlığı için bir takım zorluklar yalıyorlar.

Bizlerde yaşadıkları bu zorluğun içerisinde bir nebze olsun yalnız hissetmemelerini bizimde kendilerini yanında olduğumuzu göstermemiz açısından yönetimim kurulu arkadaşlarımızla birlikte ziyaretlerde bulunduk. İnşallah korona virüsten kurtulmayı rabbim nasip eder. Bu zor günleri böylece atlatmış oluruz” dedi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174